Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВ БУДІВЕЛЬНИЙ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Фактична адреса:
79016м. Львів, вул. Шевченка, 31, оф. 305
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
2008

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Великий вибір товарів для ремонту і облаштування помешкання для користувачів інтернету. Будівельні матеріали: все для монтування підвісних стель та покрівель, будівельна хімія, керамічна плитка, шпалери, ковролін, оздоблювальні матеріали для підлоги, інструменти; внутрішні інженерні системи для опалення, вентиляції, водопостачання і водовідведення, фільтрації і контролю споживання ресурсів; меблі для дому, бізнесу, освітлювальні прилади, інтер’єрний декор; вуличне обладнання: для ігрових, дитячих і спортивних майданчиків; ландшафтні елементи. Придбаний товар доставляється за адресою, вказаною покупцем.

Рекламна інформація:

Магазин працює в інтернет-просторі з 2008 року. Це один з перших on-line маркетів в регіоні. За роки своєї діяльності Львів-Будівельний завоював бездоганну репутацію і довіру партнерів та клієнтів.

Компанія продає будівельні, оздоблювальні матеріали та обладнання для прибудинкових територій, меблі, прилади освітлення та інтер’єрний декор. Всі позиції представлені в широкому асортименті і мають відповідну сертифікацію і гарантійне обслуговування. Таке цівілізоване і відповідальне ставлення до своїх клієнтів стало можливе завдяки прямим партнерським відносинам, які встановилися між реалізатором і виробниками продукції.

Задля того, щоб полегшити вибір, товари супроводжуються описами, де зазначаються всі дані - технічні можливості, склад і розміри, а також актуальна ціна. Якщо якість предмета покупки не відповідає заявленим характеристикам, його завжди можна повернути в обумовлений термін.

Доставка придбаного здійснюється кур’єрською службою, автотранспортом, або за допомогою обраного перевізника, згідно з встановленими тарифами.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
05.02.2019