ШТАМП-МАЙСТЕР, ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 14, к. 8а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ШТАМП-МАЙСТЕР, ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ

ШТАМП-МАЙСТЕР, ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 14, к. 8а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ШТАМП-МАЙСТЕР, ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 14, к. 8а

Діяльність

Фото — ШТАМП-МАЙСТЕР, ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ Пропонуємо виготовлення:
ПЕЧАТКИ
- для юридичної особи (ПП, ТзОВ тощо);
- для фізичної особи-підприємця (ФОП);
- печатки для лікаря.

ПЛОМБІРАТОРИ
- під пластилін;
- під сургуч;
- під свинцеві пломби;
- пломби/дроти.

ШТАМПИ
ФАКСИМІЛЕ
ЕКСЛІБРИС
ВІЗИТКИ

А також:
- змінні подушки;
- фурнітура автоматична для круглих печаток;
- фурнітура кишенькова для круглих печаток;
- фурнітура автоматична для штампів;
- заправка;
- ремонт;
- обслуговування.

Безкоштовно:
- розробка ескізів;
- консультація;
- запашна кава :)

Інформація

”Штамп-Майстер” - ваш надійний виробник штампів, печаток та пломбіраторів.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні якісних і надійних засобів ідентифікації та маркування для різних галузей та потреб. Ми розуміємо важливість ефективних інструментів для вас і вашого бізнесу, тому пропонуємо широкий спектр послуг і продукції.

Наш асортимент включає в себе:

Штампи: Ми виготовляємо як стандартні, так і індивідуально вироблені штампи з вашим логотипом, текстом або графікою, які можуть використовуватися для офіційної підписів, документообігу, а також для створення рекламних матеріалів.

Печатки: Ми надаємо послуги з виготовлення печаток різних типів, таких як підписні, фірмові, медичні, бухгалтерські і багато інших. Наші печатки відповідають всім вимогам законодавства та мають високу якість друку.

Пломбіратори: Для тих, хто потребує надійного контролю і захисту, ми пропонуємо пломбіратори різних видів та розмірів. Вони можуть бути використані для запечатування контейнерів, документів, обладнання та багатьох інших цілей.

Аксесуари та інші засоби ідентифікації: Крім основної продукції, ми також надаємо різноманітні аксесуари та послуги, такі як додаткові чорнила, пластикові картки, гербові воски і багато інших, щоб забезпечити вас всім необхідним для ефективного ведення вашого бізнесу або інших завдань.

”Штамп-Майстер” цінує ваш час та довіру, і ми завжди готові надати вам високоякісні рішення та обслуговування. Наша мета - зробити вашу роботу більш зручною та продуктивною завдяки нашим засобам індентифікації та маркування.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Микитин Наталія Євгенівна — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 29.09.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

виготовлення печаток, штампів, пломбіраторів, ex libris, факсиміле, печатки для лікаря, лікарів, для фізичної, юридичної особи, dbpbnrb, виготовити візитки, виготовлення візиток, виготовлення печатки, виготовлення печатки по відбитку, виготовити пломбіратори, види візиток, виробництво штампів, візитки львів, візитки шаблони, швидкий друк візиток, друк візиток у львові дешево, недорого, швидко, якісний друк візитних карток, візитна картка, візитні картки, заправка печатки центр, штамп майстер

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.