Універсальний львівський довідник

ПОКУПКА ТОВАРІВ, ДОСТАВКА ТА ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ З США

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А, оф. 406
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Шутікова О. А. — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими непродовольчими товарами споживчого призначення
  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах
  • Надання інших комерційних послуг

Продукція, послуги:

CONTOUR-EXPRESS – це повний перелік послуг, доступний кожному клієнту нашої компанії. Ми дбаємо про те, щоб будь-яка річ з Америки чи Європи була доставлена Вам в найкоротші терміни!
З нами зручно та безпечно, адже ми пропонуємо усе, що Вам потрібно:

1. Покупка та доставка товарів з США
Ви можете здійснити замовлення двома зручними способами. У першому випадку Ви самостійно обираєте потрібний товар на сайті Інтернет-магазину чи аукціону Америки та надсилаєте нам посилання на нього. Ми в свою чергу робимо замовлення, розраховуємось за товар, отримуємо його та відправляємо Вам. У другому випадку Ви самостійно здійснюєте покупку в Інтернет-магазині чи аукціоні США, надаючи адресу нашого складу в Америці. Ми приймаємо Ваш товар на своєму складі та доставляємо його в Україну.

2. Покупка та доставка товарів з Європи
Окрім Америки, ми активно співпрацюємо і з Європою. Ви можете замовити будь-який товар в Інтернет-магазині чи аукціоні Італії, Іспанії, Франції, Англії та Німеччини. Наші ціни на доставку товарів з Європи Вас приємно здивують. Кордонів більше не існує - Ви можете замовляти що завгодно і коли завгодно!

3. Митні та брокерські послуги
Ми оформляємо митні документи на експортно-імпортні вантажі. Ви можете розраховувати на нас у розробці оптимального варіанту митного очищення. Ми також надаємо детальні консультації та допомогу в підготовці документів для митного оформлення.

4. Додаткові послуги та індивідуальні консультації.
CONTOUR-EXPRESS надає детальні консультації кожному клієнту. Якщо у Вас виникли будь-які запитання з приводу замовлення та доставки товарів з США та Європи, Ви завжди можете звернутись до нас. Кваліфіковані та досвідчені працівники нашої компанії з радістю допоможуть Вам. Ми також спілкуємось з продавцями та магазинами від Вашого імені, дізнаємось усі подробиці щодо конкретного товару, а також перекладаємо опис товарів на російську та українську мову.

Рекламна інформація:

Замовляємо в Америці та Європі – отримуємо у власному місті!

Сьогодні кожен може замовити та отримати товар з США та Європи, не виходячи з власної квартири. Завдяки нашому сервісу Ви зможете замовити будь-які речі з Європи чи США в Україну. Все, що Вам знадобиться, – це комп’ютер та підключення до Інтернету. Ви з легкістю зможете купити товар в США та Європі без зайвих зусиль!

Покупка товарів в Європі та Америці – це гарантовано висока якість речей за найнижчими цінами, навіть, якщо враховувати вартість доставки. Асортимент, представлений у вітчизняних магазинах, не здатний повністю задовільнити сучасного покупця, тому покупка та доставка товарів з США чи Європи – це єдине правильне рішення, якщо Ви бажаєте отримати дійсно якісну та брендову річ за доступною ціною!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38763489

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Шутікова О. А.
Дата перевірки:
25.07.2018