ПОКУПКА ТОВАРІВ, ДОСТАВКА ТА ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ З США
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А, оф. 406
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПОКУПКА ТОВАРІВ, ДОСТАВКА ТА ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ З США

ПОКУПКА ТОВАРІВ, ДОСТАВКА ТА ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ З США
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А, оф. 406
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ПОКУПКА ТОВАРІВ, ДОСТАВКА ТА ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ З США
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А, оф. 406

Діяльність

CONTOUR-EXPRESS – це повний перелік послуг, доступний кожному клієнту нашої компанії. Ми дбаємо про те, щоб будь-яка річ з Америки чи Європи була доставлена Вам в найкоротші терміни!
З нами зручно та безпечно, адже ми пропонуємо усе, що Вам потрібно:

1. Покупка та доставка товарів з США
Ви можете здійснити замовлення двома зручними способами. У першому випадку Ви самостійно обираєте потрібний товар на сайті Інтернет-магазину чи аукціону Америки та надсилаєте нам посилання на нього. Ми в свою чергу робимо замовлення, розраховуємось за товар, отримуємо його та відправляємо Вам. У другому випадку Ви самостійно здійснюєте покупку в Інтернет-магазині чи аукціоні США, надаючи адресу нашого складу в Америці. Ми приймаємо Ваш товар на своєму складі та доставляємо його в Україну.

2. Покупка та доставка товарів з Європи
Окрім Америки, ми активно співпрацюємо і з Європою. Ви можете замовити будь-який товар в Інтернет-магазині чи аукціоні Італії, Іспанії, Франції, Англії та Німеччини. Наші ціни на доставку товарів з Європи Вас приємно здивують. Кордонів більше не існує - Ви можете замовляти що завгодно і коли завгодно!

3. Митні та брокерські послуги
Ми оформляємо митні документи на експортно-імпортні вантажі. Ви можете розраховувати на нас у розробці оптимального варіанту митного очищення. Ми також надаємо детальні консультації та допомогу в підготовці документів для митного оформлення.

4. Додаткові послуги та індивідуальні консультації.
CONTOUR-EXPRESS надає детальні консультації кожному клієнту. Якщо у Вас виникли будь-які запитання з приводу замовлення та доставки товарів з США та Європи, Ви завжди можете звернутись до нас. Кваліфіковані та досвідчені працівники нашої компанії з радістю допоможуть Вам. Ми також спілкуємось з продавцями та магазинами від Вашого імені, дізнаємось усі подробиці щодо конкретного товару, а також перекладаємо опис товарів на російську та українську мову.

Інформація

Замовляємо в Америці та Європі – отримуємо у власному місті!

Сьогодні кожен може замовити та отримати товар з США та Європи, не виходячи з власної квартири. Завдяки нашому сервісу Ви зможете замовити будь-які речі з Європи чи США в Україну. Все, що Вам знадобиться, – це комп’ютер та підключення до Інтернету. Ви з легкістю зможете купити товар в США та Європі без зайвих зусиль!

Покупка товарів в Європі та Америці – це гарантовано висока якість речей за найнижчими цінами, навіть, якщо враховувати вартість доставки. Асортимент, представлений у вітчизняних магазинах, не здатний повністю задовільнити сучасного покупця, тому покупка та доставка товарів з США чи Європи – це єдине правильне рішення, якщо Ви бажаєте отримати дійсно якісну та брендову річ за доступною ціною!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Шутікова О. А. — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Оновлення даних: 25.07.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.