Універсальний львівський довідник

УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ, БІЗНЕС ЦЕНТР, ТОВ

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Промислова, 50/52
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

ТзОВ ”Бізнес центр ” Український Капітал” надає в оренду:
- Офісні приміщення.
- Конференц зал.
- Банкетний зал
- Дешеве кафе з комплексними обідами

Рекламна інформація:

ТзОВ Бізнес центр ”Український Капітал” пропонує орендні площі під офіси в семиповерховій і триповерховій будівлях у місті Львові по вулиці Промисловій 50/52. Загальна площа приміщень, які здаються в оренду — 7000 кв. м і 800 кв. м.

Оренда приміщень

Всі орендні приміщення оснащені необхідними умовами для повноцінної роботи фірм різних профілів. У будівлях зроблено євроремонт, оновлено інженерні мережі, встановлено ліфт, налагоджено телефонний та інтернет зв’язок. Для забезпечення максимально комфортних умов в приміщенні працює ресторан, магазини, функціонує відділення банку. Будівля оснащена автономним опаленням, сучасними системами охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження, вентиляції, кондиціювання і забезпечена цілодобовою охороною.

Поблизу знаходиться спеціалізована автостоянка, що розрахована на 100 паркувальних місць.

Оренда конференц залу

Крім цього, у Бізнес центрі ”Український Капітал” Ви можете орендувати конференц зал, який розрахований на 60 місць, для проведення конференцій, форумів, тренінгів, семінарів, корпоративних заходів, бізнес зустрічей, презентацій тощо. У конференц залі є великий настільний екран (2×3) і фліп-чарт. Під час проведення конференцій до Ваших послуг ресторан ”Капітал”, що знаходиться в будівлі на першому поверсі. Організовувати кава-брейки та фуршети можна в приміщенні ресторану і в конференц залі.

Оплата за оренду конференц залу проводиться поденно або погодинно.

Для клієнтів, які орендують великі площі, діє гнучка система знижок.

Бізнес центри ”Український Капітал” позиціонуються по класу В +.

Службова інформація

Дата перевірки:
25.03.2020