Універсальний львівський довідник

НОВА ПОШТА, ВІДДІЛЕННЯ №02

Фактична адреса:
79056м. Львів, вул. Пластова, 7
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Приймаються і видаються вантажі без обмеження в вазі.

Рекламна інформація:

Нова Пошта - українська служба доставки, яка на сьогоднішній день упевнено утримує лідируючі позиції на території України.

Наша служба доставки працює вже багато років на території країни. Найважливіший і основний вид діяльності Нової Пошти - оперативна доставка вантажів, документів і інших відправлень по території України. Ми приділяємо велику увагу безпеці ваших відправлень і своєчасності доставки, шляхом налагодження логістики та партнерських відносин.

Ми даємо гарантії доставки протягом зазначеного терміну на відправлення не просто так - вони підкріплені налагодженою системою логістики та нашим великим досвідом.

Компанія Нова Пошта робить максимум для вашої зручності. Так, ми раді запропонувати вам цілодобову доставку, доставку відправлень до призначеного часу, починаючи з 10 ранку або ж в певний часовий відрізок.
Співробітники нашої компанії забезпечать збереження і своєчасність доставки Ваших поздоровлень, майна, товарів, рахунків, запрошень і будь-яких інших відправлень.

Наш персонал завжди налаштований на довгострокове співробітництво, тому ми завжди намагаємося запропонувати найвигідніші умови доставки.

Ваш вибір і Ваша довіра до нашої кур’єрській службі - це Ваше право на якісне обслуговування.

Детальну інформацію на предмет співпраці з нашою кур’єрською службою, ви можете отримати, відвідавши наш офіційний сайт.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 20:00
Вівторок:
від 09:00 до 20:00
Середа:
від 09:00 до 20:00
Четвер:
від 09:00 до 20:00
П'ятниця:
від 09:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.08.2019