Універсальний львівський довідник

ЛІНГВА, АГЕНТСТВО ПЕРЕКЛАДІВ

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Тиктора, 8, к. 14
Телефон основний:
(032) 2613011
Телефони:
(067) 6712190, (050) 5852010

Про компанію

Керівник:
Мазепа Роман Богданович — директор
Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання секретарських послуг та послуг з перекладу
  • Надання інших комерційних послуг
  • Освіта дорослих та інші види освіти

Продукція, послуги:

Наші послуги:
- всі види перекладів: письмовий, усний та синхронний переклад - з усіх європейських мов, а також з багатьох інших поширених мов світу;
- нотаріальне засвідчення перекладів;
- легалізація документів (апостиль);
- легалізація в посольстві Італії;
- легалізація документів для возз’єднання родини, для реєстрації шлюбів та інше;
- допомога в організації та проведенні конференцій;
- техніка для синхронного перекладу;
- курси англійської мови.

Рекламна інформація:

Агентство перекладів «ЛІНГВА» на ринку перекладацьких послуг з 1998 року. За ці роки агентство перекладів, дякуючи власному досвіду і високій кваліфікації своїх перекладачів, впевнено закріпилося на ринку послуг як з письмового так і з усного перекладу.

Агентство перекладів «ЛІНГВА» виконує письмові та усні переклади з усіх європейських мов, а також з багатьох інших поширених мов світу. При цьому наші перекладачі є справжніми експертами в галузевих перекладах.

В агентстві перекладів «ЛІНГВА» переклади виконують виключно дипломовані перекладачі, тобто висококваліфіковані галузеві перекладачі з різних мов, тому наші переклади відповідають всім високим вимогам не лише з точки зору мови, але й з точки зору відповідності тій галузі, для якої виконується переклад.

В нашому агентстві перекладів Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід та компетентне надання послуг. Будемо раді співпраці з Вами.

Ключові слова:

курси англійської мови, терміновий переклад, конференц-сервіс, письмовий переклад, проведення конференції, семінарів, корегування перекладів, експрес-переклад, легалізація паспорту, апостиль, легалізація документа, консульська легалізація, усний переклад, усний синхронний переклад, переклад телефонної розмови, супровід у службових поїздках, обладнання для синхронного перекладу, усний послідовний переклад, агентства перекладів, дипломовані перекладачі, перекладач, переклад комерційних документів, аудиторських документів, балансів, витягів, договорів, загальних звітів, квартальних та річних звітів, кореспонденції, комерційних пропозицій, митних документів, протоколів, свідоцтв, статутів, переклад технічної документації, юридичної документації, медичних документів, паспорт, засвідчення перекладу, свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про зміну імені, довідки про несудимість, паспортапроведення конференцій, планування семінару

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Лінгва, Україна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2824514790
Банк:
ДЛФ ПАТ ”Кредобанк”
МФО:
385372
Р/рахунок:
2600301003707

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Мазепа Роман Богданович
Дата перевірки:
13.06.2018