Універсальний львівський довідник

КІВІ ФІТНЕС, ФІТНЕС КЛУБ, ФІТО-САУНА

Адреса:
79060, м. Львів, вул. Наукова, 43б
Телефон основний:
(032) 2409765
Телефони:
(097) 6027791

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг
  • Інша діяльність у сфері спорту

Продукція, послуги:

Спорт / Шейпінг / Фітнес / Йога / Аеробіка / Пілатес / Східні танці / Хатха Йога / Каланетика / Стриппластика / Танець живота /Stretch+ABS/ Pole Dance / Йога для дітей / Аеробіка для дітей / КІВІ-МАМА / Body Shape / Прес /Спина / Антицелюлітна програма / Степ-аеробіка / Комплекс для схуднення / ZUMBA

Танцювальні програми: стриппластика, танець живота, танець на пілоні (Pole Dance),ZUMBA, контемп, Body Ballet, фітнес-латина.
Дитячий фітнес: матусі з дітками до 3-х років, йога для дітей, сучасні танці для дівчат 6-15 років, брейк-денс та хіп-хоп
MILD and BODY: пілатес, йога, каланетика, пілатес-релакс, BOSU, пілатес для вагітних
Аеробні та силові програми: степ-аеробіка, Body Shape, прес-спина, антицелюлітна програма, комплекс для схуднення.

Рекламна інформація:

Ківі Фітнес - це мережа фітнес-клубів у Львові. Ми пропонуємо групові та персональні тренування різних найсучасніших, цікавих та ефективних фітнес-програм у комфортних залах за доступними цінами.

Знайти нас можна за адресами:
- вул. Бандери, 18 (біля головного корпусу Львівської Політехніки). Зал№1 - тренування у групах до 15 осіб. Зал№2 - тренування у групах до 8 осіб, а також для занять Pole Dance (танець на шесті). Тел. 261-35-73

- район кільця на просп. Чорновола (вул. Масарика, 2). Зал№1, 2 - тренування у групах до 15 осіб. Зал№3 - тренування у групах до 8 осіб, а також для занять Pole Dance (танець на шесті). Релакс-зона з фіто-сауною ”Кедрова бочка”та масажним кабінетом. Тел. 240-74-77

- вул. Наукова, 43б (біля магазину ”1001 дрібниця”). Зал№1,2 - тренування у групах 18-20 осіб. Зал№3 - тренування у групах до 10 осіб, а також для занять Pole Dance (танець на шесті. Тел. 240-97-65

Ми змінюємо відношення до фітнесу. Все у Ківі Фітнес (інтер’єр клубу, програма тренувань, індивідуальний підхід, атмосфера) – спрямоване на те, щоб відвідувачі почували себе комфортно та як у дружньому колі. Чудова команда кваліфікованих тренерів та працівників клубу допомагає їм у цьому.

ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОГРАМУ:
Групи до 15 (20) осіб, групи до 8 (10)осіб, персональні заняття.

Mind&Body:
- Пілатес;
- Хатха Йога;
- Каланетика;
- Stretching;
- Stretch+ABS;
- Пілатес-релакс.

Танцювальні програми:
- Стриппластика;
- Танець живота;
- Pole Dance;
- Хіп-хоп та Брейк-денс;
- Go-go;
- Body Ballet;
- ZUMBA.

Дитячий фітнес:
- Йога для дітей;
- Kiwi Girls (студія сучасного танцю для дівчат);
- Jumping Kids;
- Break Dance;
- Pole Junior.

Силові та аеробні програми:
- STEP;
- Body Shape;
- Антицелюлітна програма;
- Комплекс для схуднення;
- BOSU-СХУДНЕННЯ;
- Програма схуднення 90 днів;
- Jumping (фітнес на батутах).

Персональні тренування:
Для матусь (PRENATAL КІВІ-МАМА (мама+малюк до 1р.)).
Релакс-зона (вул. Масарика):
- Кедрова бочка;
- Масажний кабінет.

Детальний опис программ, розклад та вартість абонементів можна довідатись на сайті:
www.kiwifitness.com.ua

У «Ківі Фітнес» по вул. Масарика, 2 працює Фіто-сауна та масажний кабінет. Тут можна відвідати оздоровчі процедури з використанням Кедрової бочки (високоефективний вид фіто-сауни), а також всі види масажу з використанням спеціалізованої фіто-косметики.

7 вагомих аргументів на користь «Ківі Фітнес»!
1. У нас висококваліфіковані тренери, які постійно вдосконалюють та змінюють комплекси. Фітнес для Вас ніколи не стане нудним!
2. Індивідуальний підхід – тренер надасть необхідну консультацію, а персонал завжди піде Вам на зустріч!
3. Широкий вибір тренувальних програм. Ви маєте можливість спробувати всі і обрати найулюбленішу!
4. Пропущені тренування не «згоряють» - Ви зможете відвідати клуб у інший, зручний для Вас час, в межах терміну дії абонементу.
5. У нас діє Прогама лояльності для клієнтів - Клубна картка «Ківі Фітнес» дає також право на отримання знижки у більше ніж 400 закладів Львова (кафе, ресторани, магазини, послуги).
6. У нас постійно діють різні заохочувальні Акції та знижки. Активні клієнти отримують подарунки!
7. Ми прагнемо, щоб «Ківі Фітнес» був не просто залом, де можна позайматись фітнесом, а також клубом, де можна отримати цікаве спілкування у дружній атмосфері. У нас проводяться різноманітні Майстер-класи, та фітнес-поїздки!

В нашої команди є ще один принцип – ”Важлива не тільки форма, а й зміст!” Разом з фізичним розвитком та удосконаленням ми пропонуємо цікаве спілкування, командну підтримку, можливість дізнатися щось нове про здоровий спосіб життя та поділитися своїм досвідом. Ми переконані, що коли спорт є також і відпочинком, способом приємно та з користю провести час, то поставлені результати досягаються набагато швидше.

Ключові слова:

фітнес львів чорновола, йога, пілатес, стриппластика, пол денс, танець на шесті, степ аеробіка, дитячий фітнес, схуднення львів, zumba, пілатес для вагітних, pole dance, схуднення, танець живота львів, брейк денс, йога для дітей, break dence львів, сауна, масаж львів, антицелюлітний масаж, кедрова бочка, фіто-сауна, оздоровлення, схуднути, спортивні комплекси, pole dance, zumba, брейк денс, гімнастика для схуднення, дитячий спорт, дитячий фітнес, жіночий фітнес, заняття йогою, зарядка для схуднення, йога для вагітних, йога для дітей, йога львів, пілатес для вагітних, степ аеробіка, танець на жердині, вправи для схуднення, фітнес для схуднення, фітнес львів, фітнес вправи, фітнес-центри, уроки йоги, уроки йоги для початківців, уроки шейпінгу, фітнес для початківців, фітнес клуб ціни, хатха йога для початківців, спортивні комплекси, каланетика, стречінг, стриппластика, танець живота, танці go-go, антицелюлітна програма, програма схуднення, масажний кабінет, фітнес на батутах, схуднути за 90 днів, фітнес курси, дитячий фітнес клуб

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3086422047

Службова інформація

Дата перевірки:
21.06.2018