УКРАЇНСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО, КОМПАНІЯ
Юридична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355, оф. 370, пов. 3
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УКРАЇНСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО, КОМПАНІЯ

УКРАЇНСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО, КОМПАНІЯ
Юридична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355, оф. 370, пов. 3
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
УКРАЇНСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО, КОМПАНІЯ
Юридична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355, оф. 370, пов. 3

Діяльність

Фото — УКРАЇНСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО, КОМПАНІЯ У нас ви можете купити наступну продукцію:

- КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА ПРОДУКЦІЯ
кабелі силові ВВГ, кабель АВВГ та КВВГ, кабель мідний АПВ та алюмінієвий АППВ, провід монтажний ПВ1 та провід ПВ3, кабель силовий ВПП-1 та кабель ШВВП, кабель силовий ППВ та провід ПВС, кабель силовий ВБбШв та кабель АВБбШв, кабелі силові АСБл та ААБл, ААБ2л і ААШВ, кабель вогнестійкий NHXH FE та кабель КГ, самонесучий ізольований провід СИП, кабель мережевий UTP 5 та кабель FTP 5, оптичний кабель і аксесуари.

- АКСЕСУАРИ ДО КАБЕЛЮ І ПРОВІДУ
наконечники кабельні (DL), (DT) та (JG), гільза алюмінієва з’єднувальна (GL), гофротруба ПВХ з зондом, металорукав в асортименті, тримач зажимний (CF) та хомутний (CFC), кабель-канал - великий вибір, трубка гладка ПВХ - великий вибір, термоусадочна трубка - великий вибір, сальники PG - великий вибір, муфти з’єднувальні та муфти кінцеві, лотки, кабельрост та аксесуари.

- НИЗЬКОВОЛЬТНЕ ОБЛАДНАННЯ
автомати серії А і ВА, командоконтролери та гідроштовхачі, електромагніти промислові, котушки для електромагнітів, силові розетки і вилки ІЕК, роз’єми, вимикачі, пости і кнопки, контактори та запобіжники, магнітні пускачі і рубильники.

- МОДУЛЬНА АПАРАТУРА НА DIN-РЕЙКУ
автоматичні вимикачі на 4.5 кА, автоматичні вимикачі на 6 кА, автоматичні вимикачі на 125 А - 630 А, контактори електричні (IEK), диференційні автомати, вимикачі навантаження.

ВСЕ ДЛЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
промислові розетки і вилки, подовжувачі і розгалужувачі, монтажні коробки.

- LED СВІТИЛЬНИКИ ТА ОСВІТЛЕННЯ
світильники і прожектори Philips, галогенні лампи та стартери PHILIPS, люмінесцентні лампи PHILIPS, патрони карболітові DELUX, енергозберігаючі лампи DELUX, металогалогенні лампи DELUX, світильники аварійні DELUX, світильники люмінесцентні DELUX, світильники растрові LUMEN, світильники під лампу розжарювання, лампи, світильники, прожектори Magnum, лампи Іскра в асортименті.

- ІНСТАЛЯЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
вимикачі електричні, вилки і розетки електричні, коробки і продовжувачі - переноски.

- ІНСТРУМЕНТИ
інструмент діелектичний до 10КВ, інструмент слюсарний, інструмент для роботи з кабелем, страхувальний інвентар, комплект електромонтера, паяльники.

- ЩИТОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА АКСЕСУАРИ
металеві щити ІЕК, Moeller та E.NEXT, пластикові бокси ІЕК та Moeller, ящики з трансформаторами, шини нульові та гребінчасті, клемні колодки та зажими.

- ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ І ЕЛЕКТРОЗАХИСТ
засоби індивідуального захисту, лічильники електроенергії, амперметри, вольтметри та ін.

- ІЗОЛЯЦІЙНІ ВИРОБИ ТА СПЕЦОДЯГ
спецодяг для робітників, ізострічка ПВХ та ХБ, електрокартон, електроізоляційні картони, текстоліт листовий і стержневий, оргскло (органічне скло, акрил), фторопласт листовий і стержневий.

- ОБІГРІВАЧІ ГАЗОВІ І ЕЛЕКТРИЧНІ
- ГЕНЕРАТОРИ БЕНЗИНОВІ І ДИЗЕЛЬНІ
- БЕТОНОМІШАЛКИ
- ЕЛЕКТРОДВИГУНИ

Інформація

Облаштування освітлення вулиць, промислово-складських приміщень чи адміністративних будівель - відповідальна справа, яка вимагає високого рівня кваліфікації, професійної підготовки майстрів та застосування якісної продукції.

Свою спеціальну продукцію у цій сфері пропонує компанія ”Українське електротехнічне товариство” - провідний постачальник кабельно-провідникової, електротехнічної продукції, світлотехнічного, інсталяційного та зварювального обладнання, а також інструментів для різних видів будівельних робіт, контрольно-вимірювальних приладів як для промислового використання, так і для приватного.

Володіючи багаторічним досвідом роботи, підприємство готове якісно виконати замовлення різного рівня складності та запропонувати свої ефективні рішення та ідеї. Здійснюємо виробництво електрощитового обладнання, як за стандартними, так і за індивідуальними схемами.

Ми пропонуємо продукцію українського виробництва, також продукцію, яка виготовлена по договору про спільну діяльність заводами закордонних товаровиробників, є сертифікованою і відповідає Держстандартам та ТУ затверджених в Україні.

Наші кваліфіковані працівники знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта і партнера. Високий професіоналізм і широкий асортимент продукції на складі гарантують вигідну співпрацю.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Рибко Володимир Валерійович — директор

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Оновлення даних: 17.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

постачальник електротехнічної продукції, кабельно провідникова продукція львів, зварювальне обладнання у львові, інсталяційне обладнання львів, кабельна продукція залізничний район, ціни на кабельну продукцію, купити бетономішалку, замовити газові обігрівачі, електричні обігрівачі в україні, оптичний кабель ціна, ціни на щитове обладнання, українські електродвигуни ціна, купити дизельний генератор, бензинові генератори продаж, промислові розетки недорого, вуличні лед світильники, лед світильники прайс, електрощити львів, магазин кабелю на городоцькій, монтажні коробки ціна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.