Універсальний львівський довідник

ВЕЛАМ-ЗАХІД, ПП

Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Зелена, 149б
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Оліярчук Катерина Миколаївна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Реалізують оптом і в роздріб матраци і товари для сну. Матраци ортопедичні, з пружинним каркасом і безпружинні, зоновані, різні по жорсткісті, межі навантаження, висоті і розмірам, одно-, дво-, спальні та дитячі. Також у нас можна придбати спальні мішки-кокони, -ковдри, -універсали, -трансформери. Практичність і зручність цих виробів вже високо оцінили туристи. Подушки і ковдри з латексним та натуральним наповнювачами для дорослих, дітей і підлітків представлені у достатньому асортименті, вони комфортні і відповідають вимогам гігієни. Ще один товар – наматрацники, практичні аксесуари для чистоти спальних місць.

Рекламна інформація:

Дилерська компанія, яка представляє в регіоні продукцію потужного миколаївського підприємства - ВТФ «Велам». Воно веде початок від 1991 року і успішно застосовує інтегровану систему менеджменту (ІСМ), запроваджує інноваційні технології і постійно розвивається. Сьогодні її матрацами і спальними аксесуарами користуються більш, ніж мільйон українців. Весь асортимент має беззаперечну репутацію, що підтверджують відзнаки, які ПП отримує щороку. Престижні європейські премії за якість «Велам» отримала в 2001 році в Англії, в 2002 – у Франції і Бельгії, в 2011 році на Мальті, а в Німеччині відзнаку за досягнення - «Золота арка Європи», 2011. Неодноразово ПП ставала переможцем національних премій у номінаціях – «Сумлінний платник податків», «Благодійник року», «Лідер галузі», і стало володарем «Золотої зірки якості», високої нагороди за велику працю і соціальну відповідальність.
Представництво компанії у Львові має 13 торгових точок, де реалізується продукція для сну «Велам», і переконливо запрошує до співпраці потенційних партнерів. Ви отримаєте безкоштовну консультацію від кваліфікованих спеціалістів, щодо вигідного вкладення коштів, а обраний товар може бути доправлений до складу, або магазину.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.04.2019