Універсальний львівський довідник

ПЛАЙ, ЕКСКУРСІЙНА СТУДІЯ, ПП

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(067) 3749822

Про компанію

Керівник:
Кутернога Ігор Зеновійович — директор
Рік заснування:
2007

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Екскурсійна студія «Плай» спеціалізується на різноманітних екскурсіях по Львову та по його околицях. Ми розробляємо і реалізуємо екскурсійний продукт, враховуючи склад та інтереси туристичних груп та екскурсантів-індивідуалів. Творчо підходячи до справи ми ставимось до екскурсії як до своєрідного мистецтва. Переважна більшість наших пропозицій – це авторські розробки нашого екскурсійно-методичного відділу, що постали шляхом ретельного вивчення та підбору краєзнавчих ресурсів Львова та його околиць. В переліку наших екскурсій як класичні маршрути так і чимало тематичних та спеціалізованих екскурсій для різного віку та зацікавлень, частина з яких є новинками на екскурсійному ринку Львова.


Екскурсійна студія «Плай» має чималий досвід праці та цікаві екскурсійні розробки для дітей, школярів та студентів. В нашому екскурсійному меню є екскурсії для осіб з різною ступінню обізнаності Львова, як для гостей міста, так і для корінних львів’ян. Профільним напрямком є романтично-ностальгічна тематика в різноманітних ретро-варіаціях.Несподівані ракурси, таємниці і курйози, колоритні образки минулого, палаци і музеї, підземелля і вежі, парки і подвір’я, атмосферні кнайпи, квести і дегустації, легенди та цікаві бувальщини, храми і монастирі, театри і касино – ось деякі складові екскурсійних мандрівок які пропонує екскурсійна студія «Плай».

Рекламна інформація:

Екскурсійна студія ”Плай” пропонує цілу низку нових екскурсій Львовом, здатних задовільнити найвибагливіших шанувальників міста Лева: ”Закапелки і підземелля”, ”Вечірній спацер”, ”Пригоди мушкетерів у Львові”, ”Екскурсія на носовій хустинці”, ”Винний тур Львовом” та ін.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
35501337

Службова інформація

Дата перевірки:
07.12.2015