Універсальний львівський довідник

МЕБЛІ КАРПАТ, МАГАЗИН

Фактична адреса:
79060м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Журнальні столи
- Комоди
- Корпусні меблі
- Ліжка
- Набори
- Стільці
- Столи
- Табурети
- Трюмо
- Тумби

Рекламна інформація:

ТМ «Меблі Карпат» має власне виробництво, яке знаходитися в Закарпатті.
Ми виготовляємо меблі тільки з натурального дерева (масиву). У про ізводстве застосовуємо древисину бука, дуба, Явера, ясена та інших не менш цінних порід дерева, заготовлених в найчистішому місці України - Карпатському лісі.

У наших виробах ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і надійну фурнітуру провідних фірм Європи. Для обробки ми використовуємо водні бейци - стійкі до вигорання і добре виділяють структуру дерева фарби. Як фінішну обробку, можемо запропонувати двокомпонентний поліурітанового лак, акриловий лак, натуральне масло, віск.

Меблі які продаються в магазинах мережі проходить ретельну перевірку на виробництві для того, що б наші клієнти отримали якісний і надійний товар, який міг би радувати їх впродовж довгого часу. Основний тип продукції це: стільці, столи, ліжка, тумби, шафи та корпусні меблі.
Додатково в нашій мережі Ви можете замовити меблі за індивідуальними проектами, для реалізації своїх сміливих дизайнерських рішень. Живи комфортно вибираючи екологічно чисті меблі з натурального дерева!

Службова інформація

Дата перевірки:
15.09.2015