Універсальний львівський довідник

ДІАЛЕКТ, ТЕЛЕКОМПАНІЯ, ТОВ

Фактична адреса:
79057м. Львів, вул. Гіпсова, 20
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо послуги цифрового, аналогового телебачення та інтернету. Обирайте нас, якщо хочете підключити кабельне телебачення.

Рекламна інформація:

«Діалект» - Львівська телекомунікаційна компанія, яка була створена в 1997 році і на сьогоднішній день впевнено утримує позиції на ринку незважаючи на велику конкуренцію. Покриття провайдера охоплює майже весь Франківський район міста Львова.

Телекомунікаційна компанія «Діалект» пропонує такі послуги:

• Кабельне аналогове телебачення.
• Швидкісний інтернет.
• Цифрове телебачення.

Послуга аналогового телебачення пропонує можливість перегляду 57 аналогових телеканалів. Цифрове телебачення відкриває можливість перегляду більше ста каналів в дуже високій якості. Передбачено чотири тарифних пакети цифрового телебачення, які розрізняються кількістю доступних каналів і відповідно вартістю.

«Діалект» - високошвидкісний інтернет, котрий відповідає найвищим світовим стандартам.

З точки зору надання послуги високошвидкісного інтернету, компанія «Діалект» не поступається ні в чому своїм конкурентам, і навіть перевершує більшість з них. Дана галузь безперервно розвивається з технологічної точки зору, дозволяючи забезпечувати дуже високу швидкість передачі трафіку. Провайдер використовує найсучасніше обладнання, в результаті чого здатний забезпечити високу швидкість завантаження, що досягає 880 Мегабіт в секунду.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
24.09.2017