Універсальний львівський довідник

ЯПІ, ДЕМОКРАТИЧНИЙ РЕСТОРАН ЯПОНСЬКОЇ КУХНІ

Фактична адреса:
79008м. Львів, просп. Свободи, 6/8
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Приготування суші.
Мистецтво приготування суші є не таким простим, як здається на перший погляд! Щоб зробити справжні якісні та смачні суші потрібно володіти різними техніками приготування, знати властивості усіх продуктів та передбачити їх взаємодію, дотримуватися певної температури та швидкості приготування.

Але інколи так хочеться самому приготувати улюблену їжу! Нехай вона буде не ідеальною, але вона буде зроблена власноруч. Саме тому наші сушисти проводять майстер-класи по приготуванню суші та ролів. Професійні кухарі навчать Вас азам японської кухні, розкажуть про технологію та покажуть як правильно зробити смачні суші.

Рекламна інформація:

ЯПІ - ресторан японської кухні, котрий пропонує великий вибір традиційних страв. Незважаючи на велику конкуренцію, цей заклад є одним з найбільш популярних у Львові завдяки демократичним цінам, різноманітному меню і професіоналізму кухарів, які готують дуже смачно і роблять порцію естетично-привабливою.

Ресторан японської кухні «ЯПІ» виділяється на фоні конкурентів:

• Високою швидкістю приготування страв.
• Професійним обслуговуванням.
• Смаковими якостями страв.
• Оперативною, недорогою доставкою.
• Проведенням постійних акцій.

Більшість закладів з японською кухнею, існуючих у Львові, пропонують переважно великий вибір ролів і суші, і на відміну від них ЯПІ порадує гастрономічною різноманітністю - вибір суші та рол дуже великий, але також в меню можна знайти безліч вишуканих японських страв, яскравим прикладом яких є баклажани зі свининою, приготовані відповідно до оригінального японського рецепту. Також в меню представлено великий вибір алкогольних і безалкогольних напоїв.

Зробивши замовлення на сайті компанії на суму котра складає 300 гривень і вище, доставка буде абсолютно безкоштовною. Персонал ресторану виділяється своєю оперативністю, тому замовлене блюдо буде приготовлене і доставлене до замовника вкрай оперативно.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 23:00
Вівторок:
від 09:00 до 23:00
Середа:
від 09:00 до 23:00
Четвер:
від 09:00 до 23:00
П'ятниця:
від 09:00 до 23:00
Субота:
від 09:00 до 23:00
Неділя:
від 09:00 до 23:00

Службова інформація

Дата перевірки:
24.09.2017