Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 4
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

D.S., АПТЕКА

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 4
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 4

Діяльність

Пропонуємо широкий асортимент товарів для лікування, профілактики, догляду і гігієни. Медикаменти, профілактичні і вітамінні препарати, біологічно активні добавки, имуномодулятори та імуностимулятори, вакцини; лікувальна косметика відмінної якості від різних виробників; все потрібне для немовлят і їх вигодовування; засоби догляду за хворими і літніми людьми, санітарні; медтехніка – тонометри, інгалятори, небулайзери, термометри, тести, глюкометри та інше. Про наявність ліків можна дізнатися в довідковій службі мережі.

Інформація

Аптеки D.S. – розвинута мережа аптек, які успішно діють у 28-ми містах 7-ми областей України і обслуговують щодня 30 000 людей, а число постійних покупців перевищує 500 000. Це інноваційна компанія, яка ставить своїм основним гаслом людиноцентричність і соціальну відповідальність. І ці слова не розходяться з ділом.

Аптека D.S. – місце, де клієнти зустрічають уважне, доброзичливе ставлення і щире бажання провізорів допомогти зробити найкращий вибір. Вам обов’язково дадуть відповіді на всі запитання, роз’яснять правила прийому ліків, запропонують альтернативні препарати в разі виникнення такої необхідності. Консультанти проінформують Вас про акційні пропозиції і розпродажі, дисконтні програми, тощо. Також прямо в закладі можна поміряти артеріальний тиск і отримати невідкладну допомогу.

Аптеки D.S. перші в Україні отримали сертифікат, який свідчить про те, що якість послуг і товарів, які пропонують торгові заклади мережі, транспортування і зберігання товарних запасів, кваліфікація персоналу всіх ланок відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Безумовно, таке визнання піднімає статус D.S. і зміцнює довіру клієнтів, а це – найдорожче надбання компанії!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Олег Никулишин — генеральний директор

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 21:00
Вівторок:
08:00 — 21:00
Середа:
08:00 — 21:00
Четвер:
08:00 — 21:00
П'ятниця:
08:00 — 21:00
Субота:
09:00 — 19:00
Неділя:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 10.01.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.