Універсальний львівський довідник

PLATINUM BEAUTY, ЦЕНТР ВІДНОВЛЕННЯ ШКІРИ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Скельна, 1
Телефон основний:
(032) 2754161
Телефони:
(067) 3049711

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Фотоепіляція
- Цукрова епіляція
- Воскова епіляція
- Фотоомолодження
- Терапія пігментних плям
- Терапія судинних зірочок
- Виведення татуювання

Рекламна інформація:

У чому полягає принцип фотоепіляції?
Фотоепіляція – це дія на волосяні фолікули інтенсивним потоком світла (IPL) імпульсної лампи, внаслідок чого пігмент мелонін, який знаходиться у волосині, перетворює це світло на тепло. Від тепла руйнується волосина, цибулина, і на кінчику кровоносних судин запікається кров. Відповідно, цибулина більше не живиться, волосся більше не росте.

При фотоепіляції енергія випромінювання і тривалість імпульсу підбираються виходячи з індивідуальних особливостей шкіри і волосся пацієнта. Головна унікальна перевага цього методу - можливість видалення волосся будь-якого кольору і структури на усіх типах шкіри.

Тільки у студії «Hairaway» є надсучасне обладнання IPL- технології німецького виробництва. Тільки воно гарантує вам видалення волосся з усіх частин тіла, незалежно від товщини і кольору.

IPL 2000 – це єдине у Львові професійне обладнання, потужність якого - 2000 Вт. Це гарантує Вам максимальний ефект.

Просто цей апарат феноменально поєднав у собі всі переваги лазерного видалення, і виключив усі недоліки. На відміну від стандартних апаратів, у яких найбільша насадка – 2 кв. см, розмір найбільшої насадки у IPL2000 - 12 кв.см. Це дуже зручно при роботі з великими поверхнями. Уявіть, півсекунди - і 12 кв. см ваших ніжок без єдиної волосинки, і, замість двох годин, ви проводите в кріслі максимум 30 хвилин. До того ж все – безболісно!

Службова інформація

Дата перевірки:
05.01.2016