Універсальний львівський довідник

ЕЛІТА ПЛЮС

Юридична адреса:
79020, м. Львів, вул. Панча, 8, к. 4
Фактична адреса:
79495м. Львів, м. Винники
Телефон основний:
(032) 2430555
Телефони:
(096) 4801598

Про компанію

Керівник:
Христуненко Юрій Вікторович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

Продукція, послуги:

Продаємо парапети (дашки і капелюхи бетонні), плитку тротуарну, поребрики, бордюри, водостоки, стовпчики набірні і інші бетонні вироби.

В наявності: якісна тротуарна плитка, бруківка, парапети, водостоки, поребрики, стовпчики і бордюри.

Ми не пропонуємо Вам найнижчі ціни, ми пропонуємо Вам те, що відрізняє нас від інших виробників: гарний зовнішній вигляд тротуарної плитки і бетонних виробів, величезну міцність, морозостійкість, довговічність, високу якість обслуговування і широкий асортимент бруківки: ретро Еліт, цеглина Еліт, краківська королівська (декор), 30х30, шоколадка, антік, сегмент, зірка, фантазія, а також бетонні поребрики, бордюри, водостоки, балясини, стовпчики, парапети, дашки, капелюшки для парканів і т. д.

Рекламна інформація:

Стандарт якості недоступний іншим
Ми запропонували нашим клієнтам винятковий рівень якості, недоступний для багатьох виробників. Наші зусилля втілюються у неперевершений вигляд і довговічність наших бетонних виробів. В нас на сайті Ви можете дізнатися:
- Як вибрати покриття для доріжки?
- Як укласти тротуарну плитку/бруківку?
- Як вибрати парапети?

Особливий підхід - фантастичний вигляд
Індивідуальність будинку, котеджу, офісу, магазину, майданчика та подвір’я можна підкреслити за допомогою нашої тротуарної плитки і наших дизайнерів.

Елітний асортимент, який не обмежує вашу фантазію
Ваш вибір - це наші проблеми, ми пропонуємо широкий асортимент тротуарної плитки і бетонних виробів для найкращого результату, для гармонії біля Ваших ніг!

Ключові слова:

дашки бетонні, капелюхи бетонні, дашки на паркан, капелюхи на стовпчики, парапети на паркан львів, дашки і капелюхи на паркан, капелюхи і дашки для паркана, парапети бетонні, тротуарна плитка, бруківка, бетонні вироби, тротуарна плитка винники, тротуарна плитка ціна, тротуарна плитка продаж, тротуарна плитка купити, як укласти тротуарну плитку, тротуарна плитка україни, бруківка львів, поребрик, водостоки бетонні, бордюри бетонні, балясини, стовпчики для паркана бетонні, вартість тротуарної плитки, як покласти тротуарну плитку, бруківка тротуарна, укладання тротуарної плитки ціни, тротуарні плитки львів, львів еліта плюс, еліта плюс, якісна тротуарна плитка, бруківка та бетонні вироби, цегла, поребрики, цемент львів, купити цемент, цемент дешево, продаж цементу, будматеріали оптом, 30х30 плитка тротуарна сегмент фантазія зірка, тротуарна плитка львів, бруківка львів, бетонні вироби львів, тротуарна плитка винники, тротуарна плитка золочів, тротуарна плитка стрий, тротуарна плитка дубляни, тротуарна плитка личаківська, тротуарна плитка рясне, тротуарна плитка броди, тротуарна плитка красне, тротуарна плитка червоноград, тротуарна плитка львів, жолоба бетонні, львів цеглинка бетона, парапети бетонні, стовпчики набірні для паркана бетонні, тротуарна плитка україна, цеглинка, декоративні вироби з бетону

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2828313293

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Наталія
Дата перевірки:
16.08.2018