Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 63
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЕООПТИКА, МЕРЕЖА ОПТИК

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 63
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 63
Телефони:

Діяльність

Великий асортимент засобів корекції вад зору, аксесуарів і супутніх товарів. Пропонуємо контактні лінзи – одноденні, тривалого застосування, планової заміни, торичні, мультифокальні, кольорові, такі, які можливо носити на протязі місяця, не знімаючи, а також очні краплі, засоби для очищення лінз і футляри для них. В наших оптиках можна придбати окуляри – корегуючі, сонцезахисні, спортивні, окуляри-тренажери, які використовуються для поліпшення зору і зняття втоми очей, готові окуляри в металевій або пластиковій оправах. Доставка купленого здійснюється кур’єром (в межах Львова), чи «Новою поштою».

Інформація

Мережа оптик «Ваш порятунок» відкрила у Львові чотири торгових заклади, а також здійснює продажі через інтернет. Тут Ви знайдете все необхідне для того, щоб захистити і відновити зір, а ще товари, які корегують наявні вади зору. Великий асортимент контактних лінз, окулярів, оправ, футлярів, очних крапель і засобів догляду за ними. Для тих, хто турбується про здоров’я очей, пропонують тренажери і комп’ютерні програми, які покращують зір і знімають втому очей – амбліокор, макулостимулятор, амбліопанорама, Бриз, «Релакс», «ЕВЕ», «Хрестик і павучок».
Висококваліфіковані продавці наших оптик з задоволенням допоможуть Вам зробити найкращий вибір, підкажуть необхідні супутні товари і більш сучасні способи корегування зору. Великі дзеркала і гарне освітлення роблять можливим з’ясувати, чи пасує покупцю та чи інша модель оправи, а ефективність тренажерів можна оцінити прямо в торговому залі.
Для зручності наших зайнятих клієнтів у мережі оптик здійснюється доставка обраного товару до місця, вказаного в заявці. В межах Львова посилку приносить кур’єр, далі – «Нова пошта» або «Автолюкс». Якщо вартість замовлення вища за 200 гривень, товар буде доставлено безкоштовно.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Линда Віра Олегівна — керівник

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 07.06.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.