Універсальний львівський довідник

ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА

Фактична адреса:
79491м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 10
Телефон основний:
(032) 2535001

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

хірургія, терапія, діагностика, акушерство, перукарня (стаціонар)

Рекламна інформація:

Покликання лікарів нашої ветеринарної клініки – дарувати турботу тваринам, надавати їм кваліфіковану медичну допомогу, боротися з хворобами та попереджати їх. Свої обов’язки вони виконують професійно та якісно. Саме тому пацієнти та їх господарі неодноразово повертаються до нас задля подальших оглядів, консультацій.

У нас можна лікувати не лише дорослих домашніх улюбленців, але і тварин неонатального віку. Самки ж отримують хорошу підтримку в пологах та в післяпологовий період. Тут створені всі умови для того, щоб тварини почувалися затишно та були в безпеці.

З метою покращення якості обслуговування ветеринарну клініку було облаштовано новітнім високотехнологічним обладнанням, а в лікуванні тварин використовуються прогресивні методи. Такий підхід дозволяє зробити діагностику більш ефективною, покращити стан здоров’я тварин в загальному, а не лише «залікувати» конкретну хворобу.

Якщо для вас важливо, щоб ваш домашній улюбленець був завжди бадьорий, мав гарне самопочуття, звертайтеся за консультацією в нашу клініку, приходьте на ветеринарні огляди та радійте разом зі своїм другом.

Службова інформація

Дата перевірки:
13.04.2018