Універсальний львівський довідник

ДІМ ЛІПНИНИ, ВИРОБНИЦТВО ЛІПНИНИ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ ТА ФАСАДУ

Адреса:
81135, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Кільцева дорога
Телефон основний:
(093) 8849482
Телефони:
(096) 1947272

Про компанію

Рік заснування:
2006

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Будівництво будівель
  • Діяльність у сферах інжинірингу, геології та геодезії
  • Діяльність у сфері інжинірингу

Продукція, послуги:

ТМ «ДІМ ЛІПНИНИ» – виробник декоративної ліпнини для оздоблення інтер’єру та фасаду.

Виготовляємо ліпний декор з гіпсу для внутрішнього оздоблення та декор на основі пінопласту, для зовнішнього оздоблення будівель.

Пропонуємо широкий асортимент продукції, доступні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Рекламна інформація:

Художня майстерня «ДІМ ЛІПНИНИ» для оздоблення інтер’єрів виготовляє декоративну ліпнину з натурального та екологічно чистого матеріалу – гіпсу. Асортимент представлено гіпсовими карнизами, фризами, розетками, колонами, пілястрами, кронштейнами, скульптурою у великій кількості та різних за стильовим спрямуванням.

Оздобити фасад ліпниною – це найкраща можливість надати Вашій оселі індивідуального, особливого вигляду. Ми виготовляємо для фасаду ліпнину з пінопласту (вироби з пінопласту), зважаючи на легкість даного матеріалу.

Особливо це актуально на сьогоднішній день, коли популярним є утеплення фасадів пінопластом чи мінеральною ватою, а звідси – необхідність щоб ліпнина була легкою. Крім пінопластової ліпнини для фасаду виготовляємо ліпнину з фасадного гіпсу.

Ліпнина з гіпсу чи пінопласту – універсальний матеріал для оформлення інтер’єрів та фасадів. Крім цього, це простий та швидкий шлях до створення класичного образу вашої оселі. Ліпні елементи змінять вигляд практично будь-якої оселі, надавши їй стилю та вишуканості. Використання в дизайні інтер’єру виробів з натурального гіпсу завжди свідчить про добрий смак господаря будинку. Найголовніше – підібрати декор так, щоб він відповідав загальному настрою приміщення та Вашим вподобанням. Ми завжди радо надамо консультації з приводу вибору ліпнини, стилю декору, монтажу.

Гіпсовий ліпний декор - це завжди ексклюзив, який часто виготовляється за індивідуальними ескізами замовника та існує в єдиному екземплярі. Виготовлення його - складний і творчий процес, тому виробництво ліпнини високої якості і вишуканого дизайну під силу тільки професіоналам.

Щодо зовнішніх фасадних робіт - звісно, гіпсова ліпнина стане прикрасою фасаду, додасть йому святковий вигляд. Майстерня «ДІМ ЛІПНИНИ» розташована у величному місті Лева, тому нам є рідне і природнє бачити довкола себе фасади будівель оздоблені старовинною, вишуканою та просто красивою ліпниною.

Використовуючи наявний у «ДІМ ЛІПНИНИ» асортимент продукції чи ліпнину, створену за індивідуальними ескізами, ми створимо вишукану красу і для Вашого дому. У нас Ви можете придбати ліпнину зі складу готових виробів або замовити її виготовлення за індивідуальним проектом.

Ключові слова:

фасадний декор львів, оздоблення фасаду, пінопласт крихта, гіпсова ліпнина, вироби з пінопласту, гіпсовий декор, гіпсова ліпнина на стелі, зовнішня обробка будинку, букви з пінопласту, ліпнина з гіпсу ціна, фігурна порізка пінопласту львів, ліпнина з пінопласту, вироби з гіпсу, декор з пінопласту львів, декор з гіпсу, скульптури з гіпсу, елементи декору, розетка, фриз, барельєф, фасад, скульптура, кронштейн, колона, пілястри, підвіконня, орнамент, інтер’єр, карниз, обрамлення, руст, фільонка, кронштейни, внутрішнє оздоблення, декор з пінопласту, ліпнина з гіпсу, гіпсові елементи декору, багет з пінопласту, скульптури з пінопласту, що розділяє смуга, елементи декору з пінопласту, замкові камені, оформлення фасадів будівель, декоративний орнамент, орнамент з пінопласту, орнамент з гіпсу, оформлення інтер’єру, багет з полістиролу, архітектурний декор для прикраси, виробник декоративної ліпнини, декор на основі пінопласту, декоративної ліпнини, пінопластові елементи декору, ліпнина з фасадного гіпсу, обробки інтер’єру, пінопластовий декор з акриловим покриттям, пінопластовий декор з мінеральним покриттям, послуги фасадного декору, порізка пінопласту, сувенірна скульптура, декор інтер’єру та фасаду ліпниною з гіпсу, пінопласту, полістиролу, капітелі, фігурна порізка пінопласту, вироби з пінопласту львів, декоративні вироби з пінопласту львів, фігури з пінопласту, вироби з пінопласту купити, внутрішній декор з пінопласту, вироби з пінополістиролу, декоративні вироби з гіпсу, замовити вироби з гіпсу, наліпи на стіні, гіпсова ліпнина на стінах, гіпсова ліпнина ціна за роботу, гіпсова ліпнина на стелі, гіпсові багети ціни, гіпсові карнизиь, декоративна ліпнина, гіпсова ліпнина ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2870016414

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 14:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Балацький Володимир
Дата перевірки:
16.11.2017