Універсальний львівський довідник

ВЕЛЛТЕКС-ЛЬВІВ, ШВЕЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Липинського, 54, к. 2а
Телефон основний:
(032) 2328887
Телефони:
(095) 0333989, (032) 2328886

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Все для швейної та вишивальної промисловості. Швейне та вишивальне обладнання, комплектуючі та запчастини до них. Швейна фурнітура. Нитки, тканини, деталі (булавки, лекала, голоки, манекени, вішаки та ін.). Хімічні засобі для текстиля (текстильний клей, очищувачі, водовідштовхуючі засоби та ін.).

Рекламна інформація:

Що робить «Веллтекс -Украина»? Ми пропонуємо клієнтам швейну фурнітуру (блискавки, підкладкову тканину, нитки, металлофурнитура, матеріали прокладок та ін.), Обладнання (швейне, розкрійне, СОТ, вишивальне ...), запчастини та тканини за оптовими цінами в широкому асортименті.

У нашому каталозі та Інтернет - магазині представлено більше 150 000 товарних позицій! Більше 3000 клієнтів працюючих в Україні співпрацюють з нами - це і різного рівня швейні підприємства, ательє, майстерні, магазини та салони, займаються продажем швейного обладнання, швейної фурнітури, одягу. Проф. училища, вищі навчальні заклади з підготовки молодих фахівців, новачки і відбулися дизайнери, модельєри, автосалони, великі рекламні компанії та багато інших.

Ключові слова:

швейна машина, швейна машинка

Службова інформація

Дата перевірки:
20.03.2018