Контакти

Фактична адреса:
79066, м. Львів, просп. Червоної Калини, 109
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СИХІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

Контакти

Фактична адреса:
79066, м. Львів, просп. Червоної Калини, 109
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79066, м. Львів, просп. Червоної Калини, 109
Телефони:

Діяльність

РАГСи

Інформація

Це галузевий (функціональний) орган адміністрації міста, який здійснює державні повноваження щодо державної реєстрації актів цивільного стану та по скоєнню інших юридично значимих дій.

Відповідно до поставленої мети, завданнями органу є:

• Муніципальні функції на державну реєстрацію актів цивільного стану та вчинення інших юридично значимих дій на території міста Львова.
• Формування, систематизація, організація зберігання та обліку архівного фонду, який відноситься до державної частини архівного фонду України.
• Створення єдиної електронної бази даних щодо державної реєстрації актів цивільного стану на території міста Львова.
• Пропаганда законодавства про шлюб та сім’ю.
• Організація і проведення заходів, спрямованих на пропаганду сімейних цінностей, підвищення авторитету материнства і батьківства, забезпечення урочистої обстановки при реєстрації укладення шлюбу і народження дітей.

Основною метою діяльності управління є охорона державних інтересів, майнових і особистих немайнових прав громадян шляхом своєчасної, повної та правильної реєстрації актів цивільного стану.

Даний ЗАГС професійно справляється зі своєю діяльністю завдяки компетентним співробітникам і налагодженій системі функціонування.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Сирко Тетяна Євгенівна — начальник відділу
Оновлення даних: 03.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.