Контакти

Адреса:
79000, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЧЕСНІ ПАМ’ЯТНИКИ

Контакти

Адреса:
79000, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79000, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони:

Діяльність

МИ – ВИРОБНИЦТВО! Ми працюємо без посередників. Це дає нам змогу встановлювати низькі ціни на пам’ятники без додаткових націнок.

Розуміючи економічну ситуацію в країні та Ваші почуття у такий нелегкий час, ми створили спеціальні акційні пропозиції, серед яких Ви точно знайдете найкращу.
Ми хочемо, щоб процес вшанування та підготовки до нього не викликав у Вас роздратування та негативні думки, тому кожному даруємо:

- Безкоштовну доставку (у будь-яку точку області);
- Всі художні роботи (портрет, епітафії, написи);
- Заливку фундаменту за наших матеріалів (пісок, щебінь, цемент, вода, арматура, клеї і тд);
- Викладення бруківки;
- Монтаж пам’ятника.

Інформація

Чесні Пам’ятники - компанія яка займається виробництвом пам’ятників у Львові.

Компанія Чесні Пам’ятники пропонує такі пам’ятники:

• Одинарні.
• Подвійні.
• Дитячі.

У житті кожної людини виникає сумна необхідність встановлювати пам’ятники. Уникнути зайвого клопоту з цього скорботного приводу вам допоможе компанія Чесні Пам’ятники.

Фахівці, що працюють у нас, мають величезний досвід і високу кваліфікацію, даємо гарантію на вищу якість і довговічність. У числі робіт, вироблених нашою компанією, виготовлення пам’ятників різної вартості від недорогих до елітних. Ми використовуємо тільки матеріал високої якості, що не має дефектів, які стануть причиною псування надгробки з часом.

Клієнти нашої компанії можуть купити пам’ятник або надгробок із сучасних і якісних матеріалів, це може бути граніт, мармур, мармурова крихта. Ми виготовляємо пам’ятники будь-яких розмірів, форм, кольорів. Завжди представлений великий вибір готової продукції для тих, хто хоче придбати постамент і провести всі роботи в стислі терміни. Нами проводиться також установка, ми виробляємо комплексні роботи під ключ будь-якої складності, клієнтові немає необхідності займатися організаційними і технічними питаннями.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 22:00
Вівторок:
09:00 — 22:00
Середа:
09:00 — 22:00
Четвер:
09:00 — 22:00
П'ятниця:
09:00 — 22:00
Субота:
09:00 — 22:00
Неділя:
09:00 — 22:00
Оновлення даних: 03.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.