Контакти

Фактична адреса:
79044, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5а
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МІЖНАРОДНІ ПАСАЖИРСЬКІ РЕЙСИ

Контакти

Фактична адреса:
79044, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5а
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79044, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5а
Телефони:
Факс:

Діяльність

Надає практичну допомогу учасникам Асоціації, забезпечує документами, необхідними для здійснення міжнародних перевезень, консультує щодо положень нормативних актів, законодавства, вимог спілок і об’єднань, які містять спільні домовленості і правила, що регулюють взаємодію всіх учасників процесу. Захищає права та інтереси членів Асоціації в міжнародних та національних організаціях, координує їх господарську діяльність, а також пропонує послуги з страхування, маркетингу, консалтингу, посередництва та реклами.

Інформація

Асоціація Міжнародних Автомобільних Перевізників України існує з 1991 року. Сьогодні число Учасників складає 3000 компаній, які об’єдналися для того, щоб разом досягати успіху. Це поважна структура, яка покликана надавати допомогу своїм членам у всіх аспектах діяльності, представляти їх у міжнародних організаціях і захищати інтереси. АСМАП з 1992 року являється дійсним членом Міжнародного Союзу автомобільного транспорту і здобула визнання в 170-ти об’єднань міжнародних автоперевізників – учасників Конвенції МДП, що діють у 73 країнах. Україна приєдналася до цієї Угоди в 1994 році, і відтоді Уряд уповноважив АСМАП гарантувати перед МСАТ застосування книжок МДП міжнародними та українськими перевізниками на території країни. Асоціація координує діяльність суб’єктів господарювання, але не обмежує їх свободи і права в комерційній та громадській сферах.
В великих містах країни, в тому числі і у Львові, функціонують регіональні відділи TIR, які забезпечують місцеві фірми книжками МДП, контролюють стан їх використання та повернення, приймають їх для зберігання та обліку. Крім того, спеціалісти відділу консультують підприємців щодо дії Конвенції, юридичних аспектів їх діяльності, надають широкий спектр послуг, а також проводить навчання водіїв, менеджерів і керівників усіх ланок підприємств, які здійснюють міжнародні перевезення.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Устименко Валентин Віталійович — начальник
Рік заснування:
1991

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 16:00
Оновлення даних: 11.07.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.