Універсальний львівський довідник

МІЖНАРОДНІ ПАСАЖИРСЬКІ РЕЙСИ

Фактична адреса:
79044м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5а
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Устименко Валентин Віталійович — начальник
Рік заснування:
1991

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надає практичну допомогу учасникам Асоціації, забезпечує документами, необхідними для здійснення міжнародних перевезень, консультує щодо положень нормативних актів, законодавства, вимог спілок і об’єднань, які містять спільні домовленості і правила, що регулюють взаємодію всіх учасників процесу. Захищає права та інтереси членів Асоціації в міжнародних та національних організаціях, координує їх господарську діяльність, а також пропонує послуги з страхування, маркетингу, консалтингу, посередництва та реклами.

Рекламна інформація:

Асоціація Міжнародних Автомобільних Перевізників України існує з 1991 року. Сьогодні число Учасників складає 3000 компаній, які об’єдналися для того, щоб разом досягати успіху. Це поважна структура, яка покликана надавати допомогу своїм членам у всіх аспектах діяльності, представляти їх у міжнародних організаціях і захищати інтереси. АСМАП з 1992 року являється дійсним членом Міжнародного Союзу автомобільного транспорту і здобула визнання в 170-ти об’єднань міжнародних автоперевізників – учасників Конвенції МДП, що діють у 73 країнах. Україна приєдналася до цієї Угоди в 1994 році, і відтоді Уряд уповноважив АСМАП гарантувати перед МСАТ застосування книжок МДП міжнародними та українськими перевізниками на території країни. Асоціація координує діяльність суб’єктів господарювання, але не обмежує їх свободи і права в комерційній та громадській сферах.
В великих містах країни, в тому числі і у Львові, функціонують регіональні відділи TIR, які забезпечують місцеві фірми книжками МДП, контролюють стан їх використання та повернення, приймають їх для зберігання та обліку. Крім того, спеціалісти відділу консультують підприємців щодо дії Конвенції, юридичних аспектів їх діяльності, надають широкий спектр послуг, а також проводить навчання водіїв, менеджерів і керівників усіх ланок підприємств, які здійснюють міжнародні перевезення.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
11.07.2019