Універсальний львівський довідник

НАУТІКА, КОМПАНІЯ

Юридична адреса:
79054, м. Львів, вул. Яворницького, 9а, к. 56
Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Грабовського, 11
Телефон основний:
(067) 3410343
Телефони:
(032) 2403699

Про компанію

Керівник:
Нодь Юрій Володимирович — директор
Рік заснування:
2007

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інша діяльність у сфері інформатизації

Продукція, послуги:

Компанія “Наутіка” є регіональним дилером офіційного представника Garmin в Україні. Ми займаємось розвитком систем супутникової навігації, що працюють на основі американської військової космічної системи NAVSTAR та бренду Garmin на ринку західної України.

Мета нашої компанії- надати можливість українському споживачу користуватись сучасними технологіями в галузі GPS навігації.
- Автомобільні GPS навігатори.
- Туристичні GPS навігатори.
- Спортивні GPS навігатори.

Компанія «Nautica» надає послуги із встановлення та підтримки систем GPS моніторингу по всій території України. За багаторічний досвід, більш ніж 8 років у сфері моніторингу транспортних засобів ми вивчили потреби клієнтів та відібрали найкраще обладнання зарубіжних компаній: BCE, Ruptela, Teltonika, Queclink. GPS трекери відповідають усім нормам та стандартам якості, гарантують стабільну роботу та високу точність даних в комплексі з додатковими датчиками. Основною ціллю встановлення систем супутникового моніторингу це економія коштів і можливість контролю за транспортними засобами та персоналом. Висока точність обладнання яке ми пропонуємо разом з програмною платформою Wialon, надають нашим клієнтам цілодобовий доступ до аналітичної інформації, це допомагає більш ефективно використовувати кошти та ресурси підприємства, що є необхідним щаблем у розвитку будь-якої компанії.

GPS моніторинг набув широкої популярності у Європі, і в останні роки впевненими кроками розвивається і на наших теренах. За час існування цієї галузі на ринок вийшло багато компаній котрі займаються виготовленням GPS трекерів та додаткового обладнання в транспортні засоби. За багаторічний досвід нашої роботи у цій галузі, ми для себе відібрали найкраще обладнання, в якому ми впевненні та гарантуємо якісну роботу. Аналіз транспортних засобів та індивідуальний підбір обладнання до кожного клієнта, допомагає налаштувати злагоджену роботу всіх пристроїв. Та дозволяє нашим клієнтам зекономити на встановленні саме того обладнання котре відповідає даним потребам.

Програмний комплекс Wialon котрий був розроблений нашими партнерами з компанії Gurtam, дозволяє отримувати інформацію з кількох тисяч GPS трекерів одночасно. Програмна частина обробляє отримані дані, та виводить на екрані у вигляді графіків та таблиць. Місцезнаходження транспортних засобів можна переглядати на кількох детальних картах, як от детальні Google Maps. Доступ до серверу моніторингу можна отримати з будь якого пристрою, що має доступ в інтернет: ком’пютер, планшет чи то смартфон. Отримані дані зберігаються на сервері моніторингу більше одного року, та в будь-який момент дані можливо переглянути та відтворити пройдені маршрути.

На сьогоднішній день системи GPS моніторингу транспорту стають необхідним рішенням для розвитку підприємства та конкурентоспроможності не тільки серед великих компаній з великою кількістю транспортних засобів, але й серед малого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та оптимальний підбір необхідного обладнання нашими експертами в не залежності від парку транспортних засобів, дозволили завоювати довіру в очах наших клієнтів та стати лідерами у сфері систем GPS моніторингу.

Рекламна інформація:

Компанія ”НАУТІКА” є офіційним представником провідного світового виробника навігаційних приладів GARMIN International в Західному регіоні України, займається продажем та обслуговуванням навігаційних приладів та систем GARMIN.

GARMIN — світовий лідер навігаційних технологій. Компанія спеціалізується лише на їх виробництві та вдосконаленні, тож усі ресурси спрямовує у розвиток GPS-інновацій. GARMIN виготовляє навігатори для повітряного, автомобільного та водного транспорту, а також для персонального використання.

”НАУТІКА” пропонує своїм клієнтам лише ліцензійні GPS-карти, що пройшли прискіпливу перевірку та кілька разів на рік безкоштовно оновлює їх. Усі обласні центри України, а також значна кількість райцентрів та великих міст — такою є GPS-мапа країни, що її презентує компанія. Ми зосереджуємо усі нашу зусилля щоб навіть місця, де наші клієнти перебувають уперше — не видавались для них незнайомими.

Ключові слова:

gps трекер, gps моніторинг, супутниковий контроль транспорту, датчик рівня палива, контроль палива, gps контроль, gps датчик, gps моніторинг автомобіля, gps стеження за авто, gps моніторинг авто, gps gprs, gps gsm, gps датчики, gps контроль автотранспорту, gps контроль палива, gps контроль транспорту, gps модулі, gps модуль, gps моніторинг автомобілів, gps моніторинг автотранспорту, gps моніторинг рухливих об’єктів, gps моніторинг транспортних засобів, gps моніторинг ціна, gps відстеження, gps приймач usb, gps приймачі, gps стеження за автотранспортом, gps стеження за транспортом, gps супутниковий моніторинг, gps трекер автомобільний, gps трекери для авто, gps треккер, контроль рівня палива, motorola рації, автоконтроль, датчик контролю палива, датчик витрати бензину, датчик рівня бензину, датчики контролю палива, датчики рівня палива, вимірювання витрати палива, вимірювач тиску палива, як зменшити витрату бензину, кенвуд рації, контроль автомобілів, контроль бензину, контроль вантажного транспорту, контроль руху транспорту, контроль дизельного палива, контроль за витратою палива, контроль за транспортом, контроль маршруту транспорту, контроль переміщення транспорту, контроль палива в баку, моніторинг автотранспорту, моніторинг вантажного транспорту, моніторинг на транспорті, моніторинг витрати палива, моніторинг транспортних засобів, відстеження транспорту, прилад для економії палива, прилади для економії палива, радіостанції vertex, радіостанція моторола, рації kenwood, рації вертекс, рація icom, рація моторолла, система контролю транспорту, система моніторингу транспорту, система стеження gps, система стеження за автомобілем, система економії палива, системи gps моніторингу, системи контролю автотранспорту, системи супутникового стеження, стеження за автомобілем, зниження витрати бензину, способи економії бензину, супутникова система моніторингу, супутниковий контроль палива, лічильник палива, послуги gps моніторингу, облік палива на підприємстві, економія витрати палива, купити gps, моніторинг транспорту у львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, gps львів, антени gps/gsm, gps трекер, контроль персоналу, у львові, рівному, луцьку, івано-франківську, ужгороді, чернівцях, хмельницьку, києві

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Garmin, США
Торгова марка:
Teltonika, Литва
Торгова марка:
BCE

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2878119263

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Нодь Юрій — директор
Дата перевірки:
29.11.2017