Універсальний львівський довідник

ПІДПІЛЬНИЙ КІНДРАТ, РЕСТОРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ НАСТОЯНОК

Адреса:
79008, м. Львів, вул. Валова, 25
Телефон основний:
(098) 0357678

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля алкогольними та іншими напоями
  • Діяльність ресторанів
  • Діяльність барів

Продукція, послуги:

Єдина ресторація в якій Вам налиють доброї цьмаги прямо з самогонного апарату!
Але треба знати гасло!

Рекламна інформація:

Львів такого ще не видів!

Єдина ресторація в якій Вам задурно наливають файної самогонки прямо з самогонного апарату! Тільки у Підпільного Кіндрата найбільше настоянок у світі - 65 видів, частина з яких відзначена нагородами, та заслужено називається найкращими настоянками України.

Якщо Ви любити файно забавитись, добре випити і смачно закусити тоді Вам до Кіндрата. Тут для Вас запечуть найсмачнішу свинну рульку, стушкують кролика в сметані, подадуть фаршировану щуку, холодець, паштети, оселедці, сальцесони навіть ковбаси в самогоні при Вас підсмажать.

А якщо до Вас на вулиці підійде фацет з блискучим як псячі яйця ранцем, та задурно наливає якогось чудо напитка, то не лякайтесь, то агент Підпільного Кіндрата, а від напою Ви станете веселішими та життєрадісними, особливо якщо споживати не з кілішка, а прямо з трубки.

Чекаємо Вас у Підпільного Кіндрата - ресторація авторських настоянок.

ЗІГРІВАЄМ ТІЛО, ЗВЕСЕЛЯЄМ ДУШУ!

Ключові слова:

паб львів, бар у центрі львова львів, настоянки, кафе з настоянками, новий ресторан у львові, куди піти у львові, цікаві кафе львова, купити настоянки, оригінальні настоянки, ресторан для корпоративу, заклади львова, львів цікаві кафе, паби львова, відгуки про ресторани львова, де відсвяткувати день народження львів, новий рік у львові ресторани, день народження у львові, заклади львова з живою музикою, бари львова, кавярні у львові, кафе бари львова, кафе бари ресторани львова, кафе во львове, кафе зустріч львів, кафе львів центр, кафе львова, кафе львова з живою музикою, кафе ресторани львів, кафе та ресторани львова, кафе у львові, львів кафе ресторани, найкращі кафе львова, найкращі ресторани львова, недорогі ресторани львова, рейтинг ресторанів львова, ресторани львів, ресторани львівщини, ресторани львова, ресторани львова жива музика, ресторани в центрі львова, ресторани львова центр, ресторани у львові, самогон, святкування дня народження львів

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 23:00
Вівторок:
від 10:00 до 23:00
Середа:
від 10:00 до 23:00
Четвер:
від 10:00 до 23:00
П'ятниця:
від 10:00 до 23:00
Субота:
від 10:00 до 23:00
Неділя:
від 10:00 до 23:00

Службова інформація

Дата перевірки:
28.12.2018