Універсальний львівський довідник

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СВЯТОЇ ПАРАСКЕВИ, ТОВ

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Заводська, 7
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Обстеження організму: комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукова діагностика, рентгенографія, мамографія. Власна лабораторія для аналізів. Поліклініка для дорослих та дітей.

Рекламна інформація:

Медичний Центр Святої Параскеви – новий центр на теренах Західної України, у Львові, в якому зібрано найкращий діагностичний комплекс. Ми надаємо відповіді на найскладніші діагностичні запитання у медицині.

Вперше у вітчизняній медичній практиці в межах однієї установи зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня.

Такий комплекс апаратів сьогодні використовується в авторитетних європейських клініках та науково-дослідних центрах при найбільших європейських університетах. Завдяки створенню національної мережі телемедицини, до встановлення діагнозу зможуть бути залучені фахівці з вітчизняних та європейських медичних центрів.

Утім унікальність цього закладу в тому, що тут, під одним дахом, багатопрофільна поліклініка з великим педіатричним відділенням, діагностична лабораторія, де можна зробити всі без винятку аналізи, відділення променевої діагностики, палати денного стаціонару, тощо. А ще центр стане базою підготовки лікарів Західного регіону за спеціальностями «променева діагностика», «ендоскопія» та «лабораторна діагностика».
Маємо відповідальність та моральні цінності, зібрали фахівців які працюють в медицині за покликанням, людяних та небайдужих, котрі повні наснаги рухатись вперед у своїй професії, любов до людей та до Божої справи зцілення.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 20:00
Вівторок:
від 08:00 до 20:00
Середа:
від 08:00 до 20:00
Четвер:
від 08:00 до 20:00
П'ятниця:
від 08:00 до 20:00
Субота:
від 08:00 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Олена — начальник відділу маркетингу
Дата перевірки:
13.05.2019