Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Заводська, 7
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СВЯТОЇ ПАРАСКЕВИ

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Заводська, 7
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Заводська, 7

Діяльність

Обстеження організму: комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукова діагностика, рентгенографія, мамографія. Власна лабораторія для аналізів. Поліклініка для дорослих та дітей.

Інформація

Медичний Центр Святої Параскеви – новий центр на теренах Західної України, у Львові, в якому зібрано найкращий діагностичний комплекс. Ми надаємо відповіді на найскладніші діагностичні запитання у медицині.

Вперше у вітчизняній медичній практиці в межах однієї установи зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня.

Такий комплекс апаратів сьогодні використовується в авторитетних європейських клініках та науково-дослідних центрах при найбільших європейських університетах. Завдяки створенню національної мережі телемедицини, до встановлення діагнозу зможуть бути залучені фахівці з вітчизняних та європейських медичних центрів.

Утім унікальність цього закладу в тому, що тут, під одним дахом, багатопрофільна поліклініка з великим педіатричним відділенням, діагностична лабораторія, де можна зробити всі без винятку аналізи, відділення променевої діагностики, палати денного стаціонару, тощо. А ще центр стане базою підготовки лікарів Західного регіону за спеціальностями «променева діагностика», «ендоскопія» та «лабораторна діагностика».
Маємо відповідальність та моральні цінності, зібрали фахівців які працюють в медицині за покликанням, людяних та небайдужих, котрі повні наснаги рухатись вперед у своїй професії, любов до людей та до Божої справи зцілення.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 20:00
Вівторок:
08:00 — 20:00
Середа:
08:00 — 20:00
Четвер:
08:00 — 20:00
П'ятниця:
08:00 — 20:00
Субота:
08:00 — 20:00
Оновлення даних: 27.04.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.