ВУНДЕРКІНДИК, ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ
Адреса:
79016, м. Львів, вул. Замкнена, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВУНДЕРКІНДИК, ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ВУНДЕРКІНДИК, ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ
Адреса:
79016, м. Львів, вул. Замкнена, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ВУНДЕРКІНДИК, ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ
Адреса:
79016, м. Львів, вул. Замкнена, 8
Телефони:

Діяльність

Фото — ВУНДЕРКІНДИК, ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ ● ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3 ДО 4 РОКІВ
Для діточок яким вже виповнилося 3 роки «Вундеркіндик» пропонує авторську, комплексну програму розвитку в основі якої лежить розвиток того, що першочергово необхідно розвивати в дітей - це розвиток інтелекту та розумових здібностей.

● ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 4 ДО 5 РОКІВ
Для діточок, яким вже виповнилося чотири роки «Вундеркіндик» пропонує УНІКАЛЬНУ комплексну програму розвитку, аналогів якій немає не лише у Львові!!!

● ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ ”ВУНДЕРКІНДИК”
Ми пропонуємо Вам програму, яка допоможе майбутнім школярам з легкістю увійти у новий етап свого життя і бути успішними у ньому не один рік!!! Комплексна програма підготовки до школи у «Вундеркіндику» - це унікальний авторський розвиваючий курс, який працює вже багато років і забезпечує вражаючі результати!!!

● БІЗНЕС КУРС ДЛЯ ДІТЕЙ 6-8 РОКІВ ”MINI BOSS”
«Вундеркіндик» з минулого року започаткував новий, унікальний курс: «MINI BOSS»
Сучасне життя ставить свої вимоги. І розвиток в дітей економічного мислення треба починати вже з дошкільного віку. Це період, коли діти найбільш сприйнятливі до нової інформації, та закладають нові знання як норму.

● КУРС ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ ”МИ - ТВОРЦІ” (6-8 РОКІВ)
Цей курс створений для того, щоб максимально розкрити в дитини творчий потенціал, адже під час занять, протягом 3 місяців, під керівництвом талановитої Львівської художниці, дітки попробують себе та навчаться працювати у різноманітних техніках: живописі, графіці, гратографії, малюнку на склі, навчаться петриківському розпису, та освоять такий вид народного мистецтва, як витинанка.

● ”ENGLISH EXCLUSIVE” ЛИШЕ ДЛЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ
Нам дуже прикро чути, коли батьки наших випускників, розчаровані низьким рівнем інтенсивності вивчення англійської мови у перших класах, через що їхні діти втрачають високий рівень знань з англійської мови здобутий у нас.

Тому ми, створили для наших випускників програму ”English Exclusive” завдяки якій рівень знань дітей не тільки збережеться, а й розвинеться до вражаючих результатів!

Ми працюємо з дітками по власній програмі, яка не пересікається з навчальними книгами та програмами, що використовуються у звичайних та спеціалізованих школах, тож в дітей не буде ефекту відсутності інтересу до завдань, що даватимуться в школі.

● ПРОГРАМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ”STARTUP” (6-12 РОКІВ)
Ми створили унікальну програму, що дозволяє за допомогою професійних методик відтренувати та покращити рівень пізнавальних процесів дитини (мислення, увагу, пам’ять, уяву) в декілька разів.

Проходження цієї програми, забезпечить кращу успішність дитини у навчанні і згладить проблеми які вже виникли у школі через слабкі процеси пам’яті, уваги, або мислення.

Програма розроблена для невеликих груп на основі найкращих індивідуальних корекційних психологічних методик.

Інформація

”ВУНДЕРКІНДИК” - центр, який пропонує комплексні програми розвитку дітей, ОСНОВОЮ яких є розвиток інтелектуальних здібностей та поглиблений розвиток всіх пізнавальних процесів дитини, адже саме це І ТІЛЬКИ ЦЕ забезпечує успішність наших дітей в майбутньому.

У центрі розвитку дитини ”ВУНДЕРКІНДИК” не займаються з дітьми по якійсь «єдино-вірній» методиці.

Ми роками розробляли і вдосконалювали свої програми, що базуються на понад 30-річному досвіді наукової та практичної роботи в галузі розвитку дитячого інтелекту вибираючи лише найкраще.
І нам не потрібно завойовуємо дешевий авторитет, проводячи заняття з метою розваги і веселого проведення часу вашої дитини не несучи ніякої відповідальності за кінцевий навчальний результат.
На нашу думку, Ви маєте право чітко знати, за що платите, тож Ви ніколи не почуєте від нас на Ваше запитання, що буде вміти ваша дитина, загальні фрази на кшталт: «Ми розвинемо вашу дитину» «Дитина навчиться англійської мови, рахувати чи читати» «Ваша дитина буде вміти все, що потрібно для школи» тощо. Ми не «продавці декорацій» – ми працюємо на результат!

Ми - озвучуємо Вам конкретні кінцеві результати по кожному навчальному напрямку ДО ДРІБНИЦЬ, і 100% їх досягаємо, хоча високі кінцеві результати наших програм не мають аналогів у Львові.

Великий досвід роботи, сильні авторські програми, продумана система навчання і контролю, професійний педагогічний колектив, дають нам можливість нести відповідальність за рівень знань кожної дитини.

Наша мета, в створенні міцної бази для розвитку дитини, що відповідає її віку та індивідуальним особливостям. Ми не намагаємось обдурити природу а намагаємось дати дитині те, що їй дійсно зараз необхідно, підходячи до цього професійно і відповідально.

Вся дружня команда ”ВУНДЕРКІНДИК” обожнює та розуміє діточок, любить і поважає кожного з наших учнів і дуже цінує те, що Ви, з року в рік, довіряєте розвиток Ваших скарбиків саме нам!

Рубрики

Оновлення даних: 27.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

підготовка дитини до школи, розвиток дитини, дитячий центр львів, англійська мова для дітей, дошкільний центр розвитку дитини, приватний дитячий садок в центрі, дитячий садок з вивченням англійської мови, розвиток дітей, приватний дитячий садок в центрі міста, дет сад, дошкільна освіта, школа раннього розвитку львів, дитячий клуб львів, як розвивати дитину, центри раннього розвитку львів, розвивалки для дітей, дитячий розважальний центр, дитячий приватний сад, розвиток дитини 3 роки 4 роки, методики раннього розвитку дітей

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.