Універсальний львівський довідник

МОТОРТЕХ, ТОВ

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 186а
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Технічне обслуговування та ремонт автомобілів

Продукція, послуги:

Пропонуємо:
1. Продаж (Trade-In) головок блоку циліндрів для всіх типів двигунів внутрішнього згоряння для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки.
Гарантія 1 рік.
2. Продаж (Trade-In) розподільних валів для всіх типів двигунів внутрішнього згоряння для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки.
Гарантія 1 рік.
3. Продаж і виготовлення на замовлення комплектуючих запчастин для головок блоку циліндрів:
• заготовки для сідел клапанів (11 типорозмірів);
• вихрові камери попереднього згоряння (форкамери) для всіх дизельних двигунів;
• тримачі форсунок (стакани) в асортименті;
• сідла клапанів в асортименті;
• універсальна паста для притирання клапанів.

НАШІ ПОСЛУГИ:
1. Комплексний ремонт головок блоку ( в т.ч. зварювання тріщин в чавунних та алюмінієвих головках, в т.ч. тріщини між клапанами) для всіх двигунів внутрішнього згоряння.
Ремонтуємо головки для легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, спеціальної техніки, тепловозів, кораблів.
Всі характеристики регенерованої головки блоку відповідають параметрам нової деталі та вимогам оригінального виробника головки блоку.
Регенерована головка блоку не потребує додаткових ремонтних операцій, та готова для встановлення на двигун.
Гарантія на всі види ремонту – 1 рік (незалежно від пробігу та відпрацьованих мотогодин).

2. Регенерація розподільних валів.
Наварювання, газодинамічне напилення кулачків та шийок. Регенеруємо всі типи кулачкових валів довжиною до 3700 мм.
Гарантія – 1 рік (незалежно від пробігу та відпрацьованих мотогодин).

Рекламна інформація:

Спеціалізація фірми ТОВ ”Мотортех” - це ремонт чавунних і алюмінієвих головок блоку циліндрів для будь-яких двигунів внутрішнього згоряння та регенерація розподільних валів для всіх типів двигунів.

Унікальна технологія зварювання і сучасне новітнє обладнання відомих виробників, фахівці вищої кваліфікації, а також 27-ти річний досвід дають нам можливість якісно відновити деталі будь-якої складності.

ТОВ «Мотортех» є ексклюзивним представником польської фірми POLOK Welding в Україні. На даний момент нами виконано понад 150 000 замовлень з регенерації деталей двигунів.
Всі роботи з діагностики та ремонту проводяться на спеціалізованому підприємстві в Польщі та відповідають усім нормам і вимогам європейських стандартів.

На всі наші роботи та деталі, які ми продаємо на обмін надається гарантія строком 1 рік незалежно від пробігу автомобіля або відпрацьованих мотогодин.

Ключові слова:

гбц, тріщина гбц, вал розподільний, кулачок, зварювання чавуну, форсунка купити, тріщина блоку циліндрів, форкамери, тримач форсунки купити, головка циліндра, між клапанами тріщина, тріщина головки, негерметична гбц, негерметична головка, ремонт вал кулачковий, ремонт головки блоку, ремонт розподільного валу, відновлення розподільного валу, abg, ac cars, acerbi, acura, aebi, agco, agco allis, agria, agrifull, agrosat, agrostroj, agt, alfa romeo, ali riza usta, alliance, allis-chalmers, alö, ålö

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3164003510

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Євген
Дата перевірки:
31.07.2019