Універсальний львівський довідник

ЮТІКО, УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

Фактична адреса:
79013м. Львів, вул. Левицького, 10
Телефон основний:
(032) 2602823
Телефони:
(032) 2762279
Сайт:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Автострахування: страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту, обов’язкове (ОСЦВ), добровільне (ДСЦВ), зелена картка, КАСКО. Туристичне страхування. Страхування майна юридичних та фізичних осіб. Добровільне страхування: Страхування від нещасних випадків, страхування відповідальності, страхування вантажів, страхування відповідальності перевізника, добровільне (ДСЦВ), КАСКО. Обов’язкове страхування добровільних пожежних дружин, небезпечних вантажів, суб’єктів господарювання, громадян України, що мають у власному чи іншому володінні зброю, цивільно правової відповідальності приватного нотаріуса.

Рекламна інформація:

«Українська транспортна страхова компанія» («ЮТІКО») була заснована у 1994 році. За цей час компанія змогла себе зарекомендувати як надійний страховик, що керується засадами чесності, порядності та прозорості у своїх відносинах з клієнтами і партнерами.
Пріоритетним завданням для cтрахової компанії «ЮТІКО» завжди залишалося забезпечення надійного та якісного страхового захисту своїх клієнтів. Звісно, що завдяки такому ставленню кількість людей, які довірили своє майбутнє саме страховій компанії «ЮТІКО», постійно збільшується. Ми цінуємо своїх клієнтів і пишаємося їх довірою! Адже довіра клієнтів – це наше найбільше досягнення, яке надає впевненості та наснаги для подальшого розвитку.
Сьогодні «Українська транспортна страхова компанія» продовжує активно працювати над розробкою та впровадженням нових страхових програм та продуктів, що мають задовольнити найвибагливіших клієнтів, над розгалуженням регіональної мережі, оптимізацією процесу врегулювання збитків, підвищенням якості обслуговування тощо.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.02.2018