Універсальний львівський довідник

ЧІК, ФОТОШКОЛА ТА ФОТОСТУДІЯ

Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Володимира Великого, 4, оф. 404
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

ХУДОЖНЯ ЗЙОМКА ПОРТРЕТІВ ― дозволить Вам отримати оригінальний фотопортрет, що стане Вашою гордістю, приємним спогадом і чудовою прикрасою домашнього інтер’єру.

РЕКЛАМНА ЗЙОМКА ― вiд товарної каталожної зйомки до створення художнiх зображень продукту. У знiмках грамотно реалiзується концепцiя просування товару, пiдкреслюються його найбільш важливі особливостi й достоїнства.

РЕПОРТАЖНА ЗЙОМКА ― забезпечить Вам не тільки спогади про подію, але й емоції людей та кращі моменти, які залишаться у Вашому фотоальбомi.

ЗЙОМКА ІНТЕР’ЄРІВ ― будинкiв, кімнат, споруджень та етапiв їхнього будiвництва. Ексклюзивна документальна або художня зйомка дизайну iнтер’єрiв та примiщень, що показує красу й неповторнiсть даного простору.

ВЕСІЛЬНА ФОТОЗЙОМКА ― збереже щасливi моменти одного з найбiльш знаменних подiй у життi людини. Майстерно виконанi фотографiї з весiлля будуть завжди нагадувати найбільш хвилюючi моменти цього торжества й увiйдуть у золоту колекцiю сiмейного фотоархiву.

ПРОФЕСІЙНА ВІДЕОЗЙОМКА ― вiд прогулянки Вашої дитини до художнього серiалу. Вiдеозйомка здійснюється на професiйну цифрову апаратуру формату MiniDV, HDV.

Багаторiчний досвiд роботи дозволяє надавати якiснi фотопослуги за розумною цiною. Довiдатися вартість на конкретний вид фотопослуг i одержати консультацiю фотографа Ви зможете, зателефонувавши до нас за вказаними контактами.

ОРЕНДА ФОТОСТУДІЇ ― пропонуємо оренду моноблока, інтер’єрів, паперового фону. Попередня резервація. Працюємо тільки з повною передоплатою.

ФОТОШКОЛА ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ ― навчання фотографів від початківців, проводимо тематичні майстер-класи, курси Photoshop.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 22:00
Вівторок:
від 09:00 до 22:00
Середа:
від 09:00 до 22:00
Четвер:
від 09:00 до 22:00
П'ятниця:
від 09:00 до 22:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.03.2016