Універсальний львівський довідник

СІЛЬПО, МЕРЕЖА СУПЕРМАРКЕТІВ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(032) 2425675
Телефони:
(0800) 301707

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Продаж продуктів харчування, алкогольних та тютюнових виробів, побутової хімії, господарських товарів, випічки власного виробництва, посуду.

Рекламна інформація:

Мережа була заснована в 2001 році і незабаром перші магазини з’явилися і у Львові. Дуже щвидко вони завоювали популярність і розширили свою присутність у регіоні. Широкий асортимент, просторі торговельні зали, велика частка унікальних товарів – це складові успіху Сільпо. Інший важливий напрямок розвитку – програми лояльності до покупців, акції Сільпо, система накопичення «Скарбничка», тенденція до обгрунтованих цін, можливість обміняти чи повернути придбаний товар – ці зусилля не проходять непоміченими і їх цінують покупці.
Популярністю користується продукція власного виробництва. Якісні м’ясні, рибні, кондитерські, кулінарні страви і випічка виробляються в цехах супермаркету і продаються по доступних цінах, тому що не затрачаються кошти на їх тривале зберігання і доставку. Власні торговельні марки – «Премія» і дитяча серія «Премія Рікі-Тікі», «ZONK», «Повна чаша», «Повна чарка», «PROTEX», «Зелена країна» та інші виробляють оригінальні товари, які мають своїх відданих шанувальників. Їх можна придбати тільки в фірмовій мережі. Власний експорт – це сегмент елітних товарів, які доставляються в країну ексклюзивно, на замовлення мережі Сільпо і розширяють споживацькі горизонти українців.
Спеціальна служба контролює якість товарів, санітарний стан в цехах і торгових залах, дотримання норм гігієни працівниками торговельних закладів. Служба моніторингу відстежує цінову політику на ринку України, щоб запропонувати своїм клієнтам кращі ціни на свої товари.

Службова інформація

Дата перевірки:
02.01.2018