Універсальний львівський довідник

ГАЛИЧ ДРАЙВ, АВТОШКОЛА

Адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефон основний:
(098) 9887878
Телефони:
(093) 9887878

Про компанію

Керівник:
Синишин Роман Володимирович — директор
Рік заснування:
2016

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта
  • Школи підготування водіїв транспортних засобів

Продукція, послуги:

КУРСИ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ ”В”.

У нашій автошколі висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи допоможуть Вам оволодіти знаннями. Процес навчання проходить в затишному, сучасному, добре обладнаному класі, і передбачає не просте заучування або читання лекцій, ми перетворюємо свої заняття в цікавий процес, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Ми керуємося принципом «водій народжується на дорозі», тому водінню у нас навчають тільки досвідчені інструктори, які знаходять індивідуальний підхід до кожного, ввічливо, терпляче пояснюють помилки і завжди приходять на допомогу своїм учням.

Навчаючись у нас, Ви в короткі терміни зможете осягнути не тільки правила дорожнього руху, але й головні аспекти взаємин водіїв на дорозі, основи безпеки дорожнього руху та повний курс водіння автомобіля.

Рекламна інформація:

Ви втомилися їздити на громадському транспорті? Ви хочете бути успішним і самодостатнім? Шукаєте найкраще поєднання ціни та якості послуг? До Ваших послуг надійна автошкола європейського рівня «ГАЛИЧ ДРАЙВ».

Можемо Вас запевнити, що водійські права – стануть вашою перевагою, а значить, і запорукою для кар’єрного зростання. Отримати водійське посвідчення – це немов отримати чергові бали в особистих досягненнях, які суттєво полегшують життя. Адже коли ми підвищуємо рівень своїх знань, досягаємо поставленої мети, ми тим самим підвищуємо і рівень свого життя. Головне – ставити реальні цілі, бути наполегливим у їх досягненні.

Автошкола «ГАЛИЧ ДРАЙВ» ставить перед собою цілком реальне завдання – підготувати такого водія, який зможе впевнено, надійно і безпечно керувати автомобілем, без ризику, як для себе, так і для інших учасників дорожнього руху.

Будьте впевнені в тому, що колектив автошколи «ГАЛИЧ ДРАЙВ» направляє свій потенціал, досвід і знання на виконання поставленого завдання.

Ключові слова:

автокурси львів, курси водіїв, отримати права категорії b, авто курси, автоінструктор, автоінструктор водіння, автокурси ціни, автошкола, автошкола вартість, автошкола відгуки, автошкола водіння по місту, автошкола ціна, автошколи львова, безпечне водіння, вартість курсів водіння, вартість навчання в автошколі, вечірні курси водіння, вивчення правил дорожнього руху, відновлення навичок водіння, водійські курси, водійські права, водіння авто в місті, водіння для чайників, водіння з інструктором, водіння машини по місту, заняття з водіння, здати на права, індивідуальні уроки водіння, інструктор з водіння у львові, категорія в, керування авто, краща автошкола, курс водіння, курс навчання в автошколі, курси автоводіння, курси безпечного водіння, курси водіїв ціна, курси водіння, курси водія, курси з підготовки водіїв, навчальні автомобілі, навчальні курси львів, навчання в автошколах, навчання водіїв, навчання водінню легкових авто, навчання водіння машини, навчання з водіння, навчання правил дорожнього руху, підготовка водіїв, практика водіння, практичні заняття з водіння, приватні уроки водіння, пройти курси водіїв, професійні курси водіїв, скільки коштує навчання водінню, урок водіння, уроки водіння автомобіля, уроки водіння для початківців, уроки водіння львів, уроки водіння теорія, уроки з водіння автомобіля, хороші водійські курси, ціни в автошколах, школа водіння, школа водіння автомобіля, як здати на права

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
40562433

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 21:00
Вівторок:
від 09:00 до 21:00
Середа:
від 09:00 до 21:00
Четвер:
від 09:00 до 21:00
П'ятниця:
від 09:00 до 21:00
Субота:
від 09:00 до 21:00
Неділя:
від 09:00 до 21:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Синишин Роман Володимирович — директор
Дата перевірки:
14.11.2018