ГАЛИЧ ДРАЙВ, АВТОШКОЛА
Адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГАЛИЧ ДРАЙВ, АВТОШКОЛА

ГАЛИЧ ДРАЙВ, АВТОШКОЛА
Адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ГАЛИЧ ДРАЙВ, АВТОШКОЛА
Адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:

Діяльність

Фото — ГАЛИЧ ДРАЙВ, АВТОШКОЛА КУРСИ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ ”В”.

У нашій автошколі висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи допоможуть Вам оволодіти знаннями. Процес навчання проходить в затишному, сучасному, добре обладнаному класі, і передбачає не просте заучування або читання лекцій, ми перетворюємо свої заняття в цікавий процес, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Ми керуємося принципом «водій народжується на дорозі», тому водінню у нас навчають тільки досвідчені інструктори, які знаходять індивідуальний підхід до кожного, ввічливо, терпляче пояснюють помилки і завжди приходять на допомогу своїм учням.

Навчаючись у нас, Ви в короткі терміни зможете осягнути не тільки правила дорожнього руху, але й головні аспекти взаємин водіїв на дорозі, основи безпеки дорожнього руху та повний курс водіння автомобіля.

Інформація

Ви втомилися їздити на громадському транспорті? Ви хочете бути успішним і самодостатнім? Шукаєте найкраще поєднання ціни та якості послуг? До Ваших послуг надійна автошкола європейського рівня «ГАЛИЧ ДРАЙВ».

Можемо Вас запевнити, що водійські права – стануть вашою перевагою, а значить, і запорукою для кар’єрного зростання. Отримати водійське посвідчення – це немов отримати чергові бали в особистих досягненнях, які суттєво полегшують життя. Адже коли ми підвищуємо рівень своїх знань, досягаємо поставленої мети, ми тим самим підвищуємо і рівень свого життя. Головне – ставити реальні цілі, бути наполегливим у їх досягненні.

Автошкола «ГАЛИЧ ДРАЙВ» ставить перед собою цілком реальне завдання – підготувати такого водія, який зможе впевнено, надійно і безпечно керувати автомобілем, без ризику, як для себе, так і для інших учасників дорожнього руху.

Будьте впевнені в тому, що колектив автошколи «ГАЛИЧ ДРАЙВ» направляє свій потенціал, досвід і знання на виконання поставленого завдання.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Синишин Роман Володимирович — директор
Рік заснування:
2016

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 21:00
Вівторок:
09:00 — 21:00
Середа:
09:00 — 21:00
Четвер:
09:00 — 21:00
П'ятниця:
09:00 — 21:00
Субота:
09:00 — 21:00
Неділя:
09:00 — 21:00
Оновлення даних: 30.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

автокурси львів, курси водіїв, отримати права категорії b, авто курси, автоінструктор водіння, автокурси ціни, автошкола вартість, автошкола відгуки, автошкола водіння по місту, автошкола ціна, автошколи львова, безпечне водіння, вартість курсів водіння, вартість навчання в автошколі, вечірні курси водіння, вивчення правил дорожнього руху, відновлення навичок водіння, водійські курси, водійські права, водіння авто в місті, водіння для чайників, водіння з інструктором, водіння машини по місту, автошкола залізничний район

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.