Універсальний львівський довідник

ПОЛІБЕТОН, ГРУПА КОМПАНІЙ

Фактична адреса:
81160Львівська обл., Пустомитівський р-н, смт. Щирець, вул. Золотогірська, 44
Телефон основний:
(03230) 67337
Телефони:
(03230) 67272

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Заводи групи компаній «ПОЛІБЕТОН» пропонують понад 400 найменувань продукції залізобетонних виробів для цивільного, громадського, промислового, та інфраструктурного будівництва.

Завдяки використанню власної сировинної бази, ми впевнені в якості продукції та її відповідності до встановлених стандартів.

Наші спеціалісти з лабораторії здійснюють контроль за якістю як бетонних сумішей, так і залізобетонних виробів. Відповідна перевірка також здійснюється на етапі виходу бетону з бетонозмішувальної техніки на будівельних майданчиках.
Ці фактори дозволяють нашим Клієнтам бути впевненими у бездоганній якості продукції, що випускається під брендом «ПОЛІБЕТОН ТМ».

Ми забезпечували наших Клієнтів продукцією для будівництва: стадіонів «Арена Львів» та «Скіф», аеропорту ім. Данила Галицького, будівельного гіпермакету «ЕпіцентрК», комунікаційного центру компанії «Київстар», більш ніж 25 житлових та готельних комплексів (ЖМ «Пасічний», ЖК «Ріел», ІБК «Екополіс», Компанія «Інтергал-Буд»), мереж АЗС «Лукойл-Україна», «ОККО», «GFC», будівництва доріг та трамвайних ліній у місті Львові, промислових підприємств «Майола», «Транссервіс», «Миколаївцемент», «Ферозіт» та інші.

Рекламна інформація:

Група компаній «ПОЛИБЕТОН», що є складовою частиною міжнародного вертикально інтегрованого концерну CRH, увійшла на вітчизняний будівельний ринок у 2008-му році. Вона представлена в західному регіоні України рядом великих заводів по виробництву товарного бетону та залізобетонних виробів, зокрема ТзОВ «Щирецький завод залізобетонних виробів», ТзОВ «Львівський бетон», ПАТ «Дрогобицький завод залізобетонних виробів».

«ПОЛИБЕТОН» - група компаній з європейськими стандартами виробництва та відповідним контролем якості продукції. На заводах працює служба технічного контролю та лабораторія, які ведуть постійний нагляд за виготовленням продукції. Дотримання європейських стандартів безпеки та якості продукції – один з основних принципів нашої роботи.

«ПОЛІБЕТОН ТМ» - належить до міжнародного концерну CRH plc., який був заснований в 1970 році в Ірландії. Сьогодні він є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів. Концерн займає 428 місце в Fortune Global 500. За час свого існування концерн розширив територію своєї діяльності на 35 країн – він діє в США, Канаді, Чилі, Західній Європі, Польщі, Україні, Росії, Китаї та Індії. На 3.500 підприємствах у всьому світі працює 78 тис. працівників. Стратегія CRH полягає в утриманні позиції провідного міжнародного виробника високоякісних будівельних матеріалів, сконцентрованого на постійному розвитку.

Виробництво:
- В жовтні 2008 року було запущене високопродуктивне та технологічне виробництво паль січенням 35см х 35см як довжиною до 16 м, так і складених (по довжині), аналогів якому немає в Західній Україні.
- У серпні 2010 року введено в експлуатацію високотехнологічну лінію для виробництва трамвайних плит, що робить трамвайний рух практично безшумним.
- Працює лінія виробництва фундаментних блоків продуктивністю 15 м3/год.
- На підприємствах діють сучасні бетонозмішувальні вузли з комп’ютерним дозуванням. Продуктивність трьох заводів становить 220 м3/год. При цьому є можливість працювати 24 години на добу в 3 зміни з «нічним» бетонуванням.
- Автотранспортний парк налічує 17 автобетонозмішувачів. Для оптимізації процесу логістики всі машини обладнані системою GPS.
- У 2012 році куплено найбільший у регіоні автомобільний бетононасос з висотою подачі 42 метри.

Сертифікати та нагороди: продукція сертифікована відповідно державних стандартів, щорічні нагороди за охорону праці на підприємствах CRH - Safety Awards.

Найбільша одноразова заливка бетону: 1531 м3
Загальний об’єм виробленого бетону: 314 000 м3

Ключові слова:

купити бетон львів, бетонний завод, пісок оптом, залізобетон, бетон ціна, залізобетонні конструкції, продаж піску, бетонні конструкції, залізобетонні вироби, бетон для фундаменту, бетон товарний ціна, бетонні блоки ціна, бетонні вироби львів, бетонні кільця ціна, бетонні плити перекриття, бетонні плити ціна, блоки бетонні ціна, будівельні матеріали, будматеріали, вартість бетону для фундаменту, вартість піску будівельного, вироби з бетону, виробництво бетону, виробництво залізобетонних виробів, виробництво залізобетонних плит, виробництво залізобетону, де купити пісок, декоративний бетон, доставка щебня, доставка щебеню, завод з виробництва залізобетонних виробів, завод залізобетонних виробів, залізобетонні вироби львів, залізобетонні кільця, залізобетонні колони купити, залізобетонні конструкції, залізобетонні плити, кар’єр піску, кільця бетонні ціна, купити залізобетонні блоки, купити пісок будівельний, купити залізобетонні плити, купити пісок з доставкою на будівництво, постачання піску, купити пісок щебінь, легкий бетон, обладнання для виробництва залізобетонних виробів, палі залізобетонні купити, панелі перекриття, панелі перекриття ціни, пісок в мішках, пісок купити, пісок продаж, плити бетонні, плити перекриття ціна, полістиролбетон, присадки в бетон, сипучі будівельні матеріали, сухий бетон, технологія виробництва залізобетонних виробів, піщаний кар’єр, бетоні суміші

Службова інформація

Дата перевірки:
08.12.2017