Універсальний львівський довідник

ПОЛІБЕТОН, ГРУПА КОМПАНІЙ

Фактична адреса:
81160Львівська обл., Пустомитівський р-н, смт. Щирець, вул. Золотогірська, 44
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Заводи групи компаній «ПОЛІБЕТОН» пропонують понад 400 найменувань продукції залізобетонних виробів для цивільного, громадського, промислового, та інфраструктурного будівництва.

Завдяки використанню власної сировинної бази, ми впевнені в якості продукції та її відповідності до встановлених стандартів.

Наші спеціалісти з лабораторії здійснюють контроль за якістю як бетонних сумішей, так і залізобетонних виробів. Відповідна перевірка також здійснюється на етапі виходу бетону з бетонозмішувальної техніки на будівельних майданчиках.
Ці фактори дозволяють нашим Клієнтам бути впевненими у бездоганній якості продукції, що випускається під брендом «ПОЛІБЕТОН ТМ».

Ми забезпечували наших Клієнтів продукцією для будівництва: стадіонів «Арена Львів» та «Скіф», аеропорту ім. Данила Галицького, будівельного гіпермакету «ЕпіцентрК», комунікаційного центру компанії «Київстар», більш ніж 25 житлових та готельних комплексів (ЖМ «Пасічний», ЖК «Ріел», ІБК «Екополіс», Компанія «Інтергал-Буд»), мереж АЗС «Лукойл-Україна», «ОККО», «GFC», будівництва доріг та трамвайних ліній у місті Львові, промислових підприємств «Майола», «Транссервіс», «Миколаївцемент», «Ферозіт» та інші.

Рекламна інформація:

Група компаній «ПОЛИБЕТОН», що є складовою частиною міжнародного вертикально інтегрованого концерну CRH, увійшла на вітчизняний будівельний ринок у 2008-му році. Вона представлена в західному регіоні України рядом великих заводів по виробництву товарного бетону та залізобетонних виробів, зокрема ТзОВ «Щирецький завод залізобетонних виробів», ТзОВ «Львівський бетон», ПАТ «Дрогобицький завод залізобетонних виробів».

«ПОЛИБЕТОН» - група компаній з європейськими стандартами виробництва та відповідним контролем якості продукції. На заводах працює служба технічного контролю та лабораторія, які ведуть постійний нагляд за виготовленням продукції. Дотримання європейських стандартів безпеки та якості продукції – один з основних принципів нашої роботи.

«ПОЛІБЕТОН ТМ» - належить до міжнародного концерну CRH plc., який був заснований в 1970 році в Ірландії. Сьогодні він є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів. Концерн займає 428 місце в Fortune Global 500. За час свого існування концерн розширив територію своєї діяльності на 35 країн – він діє в США, Канаді, Чилі, Західній Європі, Польщі, Україні, Росії, Китаї та Індії. На 3.500 підприємствах у всьому світі працює 78 тис. працівників. Стратегія CRH полягає в утриманні позиції провідного міжнародного виробника високоякісних будівельних матеріалів, сконцентрованого на постійному розвитку.

Виробництво:
- В жовтні 2008 року було запущене високопродуктивне та технологічне виробництво паль січенням 35см х 35см як довжиною до 16 м, так і складених (по довжині), аналогів якому немає в Західній Україні.
- У серпні 2010 року введено в експлуатацію високотехнологічну лінію для виробництва трамвайних плит, що робить трамвайний рух практично безшумним.
- Працює лінія виробництва фундаментних блоків продуктивністю 15 м3/год.
- На підприємствах діють сучасні бетонозмішувальні вузли з комп’ютерним дозуванням. Продуктивність трьох заводів становить 220 м3/год. При цьому є можливість працювати 24 години на добу в 3 зміни з «нічним» бетонуванням.
- Автотранспортний парк налічує 17 автобетонозмішувачів. Для оптимізації процесу логістики всі машини обладнані системою GPS.
- У 2012 році куплено найбільший у регіоні автомобільний бетононасос з висотою подачі 42 метри.

Сертифікати та нагороди: продукція сертифікована відповідно державних стандартів, щорічні нагороди за охорону праці на підприємствах CRH - Safety Awards.

Найбільша одноразова заливка бетону: 1531 м3
Загальний об’єм виробленого бетону: 314 000 м3

Службова інформація

Дата перевірки:
08.12.2017