Універсальний львівський довідник

ЗАХІДНА ІНФОРМАЦІЙНА КОРПОРАЦІЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Вороного, 3, пов. 2
Телефон основний:
(032) 2478413
Факс:
(032) 2478413

Про компанію

Керівник:
Любицький Роман Теодорович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

«Західна інформаційна корпорація» – незалежна, позапартійна медіа-структура, яка у своїй діяльності додержує принципів відкритості та прозорості, неупередженої і збалансованої подачі інформації.

Ми ставимо перед собою чітке завдання, що полягає у зборі, аналізуванні та поширенні усієї інформації, яка не суперечить чинному законодавству України. Отримана від органів влади і політичних партій, громадських організацій та силових структур, освітніх і культурних установ, а також з інших джерел надходження, інформація формуватиме інформаційне поле Львова та області, Західної України, дасть Вам можливість оперативно реагувати на зміни в політичній, економічній, соціальній, культурній, духовній та інших сферах нашого життя.

«Західна інформаційна корпорація» додержуватиме у своїй роботі чотирьох ключових принципів інформаційної діяльності – оперативність, ексклюзивність, акцентованість, тематична збалансованість поширюваної інформації. Для нас принципово, аби Ви мали можливість працювати з повноцінною, незаангажованою інформацією.

«Західна інформаційна корпорація» надає для споживачів інформації різноманітні види інформаційних послуг: «Західноукраїнські новини», «Тема – Захід», «Львівські новини», «Тема дня – Львів», «Тема тижня», «Львівські анонси», «Львівщина – регіони».

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
32262255

Службова інформація

Профіль редагував:
Захаренко С. В.
Дата перевірки:
16.11.2018