ЯРТА, ПП
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Промислова, 27
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЯРТА, ПП

ЯРТА, ПП
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Промислова, 27
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЯРТА, ПП
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Промислова, 27
Телефони:

Діяльність

Фото — ЯРТА, ПП Ми пропонуємо наступні послуги:

МОНТАЖ
- встановлення систем вентиляції;
- встановлення систем кондиціонування;
- монтаж кондиціонерів.

ПРОЕКТУВАННЯ
- систем зволоження;
- систем повітряного опалення;
- систем осушення;
- систем кондиціонування;
- систем вентиляції.

ТИПОВІ РІШЕННЯ
- система зволоження повітря;
- повітряне опалення;
- кондиціонування;
- вентиляція;
- осушувач повітря для басейнів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

Інформація

Системи кондиціонування та вентиляції повітря - це комплекс ріень необхідних для забезпечення повітрообміну у житлових, комерційних та громадських приміщеннях. Вони відповідають за створення комфортного мікроклімату, усунення неприємних запахів, зволоження та очищення повітряного середовища.

”Ярта” - підприємство, яке надає послуги з проектування, виготовлення, монтажу систем вентиляції, кондиціонування та повітряного опалення, а також забезпечує їхнє гарантійне та сервісне обслуговування у м. Львів. Надамо комплексні рішення проблем з вентиляцією для різних приміщень - від житлових до технологічних.

Наші спеціалісти допоможуть на кожному етапі будівництва, а також підберуть енергоефективне та економічне обладнання для комфортного перебування в приміщенні. Саме тому ви гарантовано отримаєте сучасні, надійні та економні системи кліматизації.

З компанією ”Ярта” ви не будете страждати влітку від спеки, чи взимку від лютого морозу, адже ми гарантуємо тепло та свіжість протягом цілого року!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Чарнош Євген — заступник директора

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 20.07.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

монтаж кондиціонерів, встановлення систем вентиляції, обслуговування кондиціонерів у львові, встановлення систем кондиціонування, системи кондиціонування львів, осушувач повітря для басейнів, проектування систем вентиляції, проектування систем зволоження у львові, проектування систем осушення, проектування систем кондиціонування ціни, сервісне обслуговування кондиціонерів, виготовлення повітропроводів вартість, вентиляція ресторанів замовити, кліматизація котеджів

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.