Універсальний львівський довідник

РОЯЛПАК, КОМПАНІЯ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 10
Телефон основний:

Про компанію

Рік заснування:
2005

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовлення декоративного паперу, подарункових коробок та паперових пакетів, інші пакувальних матеріалів з целюлози, широкий асортимент продукції для флористичних та подарункових магазинів. Розробляють і випускають унікальну упаковку з логотипами і рекламною інформацією замовників, міцні ящики стильного дизайну, для подарунків і використання в інтер’єрі приміщення. Також проводять консультації, майстер-класи по роботі з матеріалами «Royal Pack» і пропонують навчальну літературу.

Рекламна інформація:

Підприємство «Royal Pack» за роки своєї діяльності завоювало добру репутацію у ділових кругах і в споживачів. Декоративна продукція фірми неодноразово експонувалася на міжнародних галузевих виставках і удостоювалася дипломів і відзнак. В 2012 році концептуальна ідея продукції в стилі ретро, яка стала друкуватися на коричневому папері еко-крафт, миттєво розповсюдилася і викликала моду на цей тренд в сувенірній і флористичній сфері на теренах України і за її межами.
Актуальний дизайн, висока якість, продумана цінова політика роблять матеріали «Royal Pack» затребуваними на ринку. Посередники можуть досягати 30% вигоди від реалізації. Пакети і упаковка продаються малими тиражами - вироби стандартних розмірів – від 100, індивідуальних – від 200, коробки – від 50 штук. В ціну не входить оплата штанц-форми. Навіть самі великі за обсягом замовлення виготовляються в термін, який не перевищує семи робочих днів. Для постійних замовників фірма формує спеціальні ціни, а оптовим покупцям надає систему знижок.
Компанія продукує оригінальні творчі ідеї для створення унікальних упаковок і речей, які додають особливого шарму подарункам, букетам, інтер’єрам, стають тендітною прикрасою буденності і започатковують модні тенденції стилю.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.05.2019