Універсальний львівський довідник

ЯГІДКА, ФІТНЕС-СТУДІЯ

Фактична адреса:
79022м. Львів, вул. Городоцька, 174
Телефон основний:
(067) 4364306
Телефони:
(067) 3431819

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- ШЕЙПІНГ
шейпінг являє собою комплекс вправ, що сприяють корекції фігури і підтримці досягнутої форми. Так як дисципліна вбирає в себе безліч різних вправ, то для кожної проблемної зони тіла використовується той чи набір, що дозволяє домагатися найбільшого ефекту на проблемній ділянці.Основна відмінність шейпінгу від інших видів фізичних дисциплін полягає в тому, що він зосереджений на прицільній роботі, тобто надає вузький ефект на певну частину тіла.

- АЕРОБІКА
це виконання різних видів вправ під музику. Аеробіка сприяє поліпшенню обміну речовин, еластичності м’язів і шкіри, зміцнює серцево-судинну, дихальну, нервову системи. Протягом одного заняття під динамічну танцювальну музику виконуються швидкі і повільні, дихальні і шейпінгові вправи, стрибки і танцювальні рухи.

Рекламна інформація:

Фітнес-студія ”Ягідка” - це невеличка затишна фітнес-студія, з помірними та гнучкими цінами (сезонні знижки, акції),де можуть займаються всі бажаючі незалежно від віку та комплекції.

Фітнес-студія ”Ягідка” забезпечить затишну і доброзичливу атмосферу, а професіоналізм і індивідуальний підхід інструкторів до кожного, дозволить Вам повіривши в себе досягти найкращих результатів.

Ми хочемо бачити всіх жінок красивими, здоровими і щасливими. Наша мета - робота на результат! Нам приємно бачити Ваші успіхи і ми всіма силами будемо Вам в цьому допомагати.

Службова інформація

Дата перевірки:
25.09.2015