Контакти

Адреса:
82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Геологів, 12а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ІДС АКВА СЕРВІС, ПРАТ

Контакти

Адреса:
82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Геологів, 12а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Геологів, 12а
Телефони:

Діяльність

Компанія спеціалізується на доставці питної води додому та в офіс. «Нова» має виняткові права на постачання по всій Україні вод «Старий Миргород» та ТМ «Моршинська» у великій тарі ємністю 18,9 л.

Інформація

Головні цінності компанії «Нова» це:

Унікальні за своєю чистотою, складом і споживчими властивостями питні води, що видобуваються в екологічно чистих курортних регіонах України;
якісний сервіс, що його забезпечує злагоджена команда професіоналів.
Ці незаперечні конкурентні переваги дозволяють компанії стрімко завойовувати лідируючі позиції на ринку доставки води.

Унікальні послуги, які надає «Нова», орієнтовані, насамперед, на тих, хто звик споживати якісну питну воду та прагне заощаджувати свій час. Працівники компанії оперативно та у найзручніший для вас спосіб доставлять найпопулярніші та найякісніші питні води: «Старий Миргород» та «Моршинську» у великій тарі ємністю 18,9 л., а також встановлять обладнання для розливу, підігріву та охолодження води (кулери, диспансери, помпи) відомих світових виробників.

Відтак у вашому домі та офісі завжди буде питна вода гарантованої якості, яку можна вживати як для тамування спраги, так і для приготування чаю, кави, інших напоїв і різноманітних страв. Якість нашої продукції гарантує сама природа та бездоганна репутація двох найбільших українських виробників бутильованих вод.

Гнучкість, лояльність, комфортність, зручні графіки доставки, різноманітні акції, спеціальні умови для постійних клієнтів, постійне прагнення підвищувати рівень обслуговування – усе це характеризує високу якість сервісу з доставки води додому та в офіс, який пропонує компанія «Нова».

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1995
Кількість працівників:
400 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 16.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.