Універсальний львівський довідник

СІМЕНДЗ, ТОВ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Патона, 22
Телефон основний:
(099) 0965228
Телефони:
(098) 2155950

Про компанію

Керівник:
Зозуля Зеновій Васильович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання інших послуг у поліграфічній діяльності
  • Виготовлення інших готових металевих виробів

Продукція, послуги:

Компанія ”Сімендз” надає послуги у наступних галузях:

1) Послуги з утеплення еко ватою:

- еко-утеплення житлових будинків, котеджів, дач та промислових приміщень та с/приміщень;
- лінія для виготовлення еко-вати «RODENT-08»;
- виготовлення обладнання для пневмозадувки утеплюючих матеріалів (”Тайфун”);
- реалізація екологічно чистих утеплюючих матеріалів (ековата ”Теплодар”).
- надання в оренду обладнання для термозадувки .

2) Виготовлення обладнання для с/г ( обладнання для сільського господарства ):

- підвісні транспортні лінії для прив’язного утримання худоби;
- самофіксуючі решітки.

Рекламна інформація:

ТзОВ ”Сімендз” має великий досвід роботи на ринку . Основний вектор діяльності компанії – це розробки в сфері енергозбереження та екології, будівництва та с/г , які є унікальними не лише для України, але й для багатьох країн світу.
Підприємство на протязі багатьох років успішно втілювало свої знання у новітні розробки, до прикладу: лінія для виготовлення еко-вати «RODENT-08»; виготовлення обладнання для пневмозадувки утеплюючих матеріалів - пневмоукладач (”Тайфун”) ; виробництво екологічно чистих утеплюючих матеріалів (ековата ”Теплодар”).
Дані розробки не мають аналогів в Україні.
Наявна виробнича база дає змогу впроваджувати в життя розроблені проекти з постійним вдосконаленням параметрів та технічних характеристик до рівня світових стандартів.
Досвід роботи компанії «Сімендз» - 10 років. За цей час досвідченими фахівцями компанії розроблено і випробувано безпечну та надійну методику утеплення сучасним теплоізоляційним матеріалом власного виробництва – ековатою «Теплодар» з використанням сучасного пневмозадувного обладнання «Тайфун».
Співвідношення ціни і якості – ми пропонуємо «супер дешеві ціни» не за рахунок зниження якості , а за рахунок зниження вартості роботи та використання вати «Теплодар» власного виробництва.
Загальний термін на всі види виконаних робіт - 12 років. Термін служби даного виду утеплення - 50 років.
Ми працюємо не тільки швидко і безпечно, але й чисто.

Ключові слова:

звукоізоляція, еко вата, утеплення фасадів, целюлозний утеплювач, юнізол, утеплення будинку, утеплення стін, утеплення будинків, еко утеплення, екологічне утеплення, утеплення балконів, утеплення підлоги, утеплення ековатою, утеплення юнізолом, купити утеплювач львів, ековата ціна, утеплення даху, горища, квартири, промислового приміщення, теплоізоляція стін, утеплення перекриття горища, утеплення перекриття, утеплення дерев’яного перекриття, утеплення целюлозою, целюлозне утеплення, екологічне утеплення ціна, утеплюючі матеріали, будівельна компанія, послуги утеплення, ековата україна, еко-вата купити, теплоізоляція трубопроводів, теплоізоляція вентиляційних мереж, шумоізоляція, базальтове волокно, базальтова вата, базальтовий утеплювач ціна, лінія для прив’язного утримання худоби, сільськогосподарська техніка, сг техніка, продаж сільськогосподарської техніки, сільгосптехніка, оренда обладнання для пневмозадувки, реалізація обладнання для пневмозадувки, послуги з утеплення, продаж екавати ”Теплодар”, оренда обладнання для пневмозадувки, переваги утеплення ековатою,trjdfnf,entgktyyz

Маркетингова інформація

Торгова марка:
”Теплодар”,”Тайфун”,”Родент”.
Країни експорту (Е):
Польща,Латвія,Молдавія.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37800971

Службова інформація

Профіль редагував:
світлана
Дата перевірки:
05.12.2018