Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, пл. Ринок, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, пл. Ринок, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, пл. Ринок, 4
Телефони:

Діяльність

Історичний музей у стінах Чорної кам’яниці розкриває історію Львова та західноукраїнських земель в період від 1914 - 1941 рр. Основний акцент зроблено на висвітленні бойового шляху Леґіону УСС в період Першої світової війни, національно-визвольної революції в Україні 1917 - 1921 років, соціально-політичних процесів 20-30-х р.р. ХХ ст., трагічних подій 1939 - 1941 років.

Інформація

На четвертому поверсі Чорної кам’яниці” (пл. Ринок, 4) міститься експозиція Відділу історії західноукраїнських земель другої половини ХІХ - ХХ ст., відкриття якої відбулося у січні 1995 року. В експозиційних залах Відділу представлено матеріали, що розкривають історію нашого краю у період 1914 - 1941 рр.
Лейтмотив експозиції - боротьба за реалізацію державницьких ідей у всіх сферах історичного буття українського народу.
Численні музейні пам’ятки висвітлюють бойовий шлях Леґіону УСС - української військової формації періоду Першої світової війни.
Світлини та документи, зброя січових стрільців, картини О. Куриласа та Л. Медвідя посилюють емоційне сприйняття тогочасних подій.
Значне місце в експозиції відведено музейним пам’яткам, що пов’язані з подіями національно-визвольної революції в Україні 1917 - 1921 років (зразки тогочасної зброї, реконструкції військових мундирів УГА та Армії УНР, бойова тачанка, документи та грошові знаки УНР).

Рубрики

Оновлення даних: 16.03.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.