Універсальний львівський довідник

BUTTERFLY, САЛОН КРАСИ ТА СПА

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Замарстинівська, 4
Телефон основний:
(032) 2470214
Телефони:
(098) 4917373

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Салон краси ”Butterfly” надає широкий спектр послуг:
- Косметологія
- Перукарство
- Манік`юр
- Педік`юр
- Масаж
- СПА процедури
- Візаж
- Тату
- Автозасмага
- Колагенова спа капсула

Рекламна інформація:

Наш салон краси у Львові ”Батерфляй” надає послуги високого рівня, поєднуючи у своїй діяльності такі напрямки: естетична косметологія та іміджеві послуги перукарського залу, манікюру і педикюру, декоративного макіяжу та художнього татуювання, спа-процедур та автозагару і т.п . У роботі для нас вкрай важливо:

- Ваша Безпека - вся косметологічна, парфумерна та побутова продукція, яка використовується в процесі надання послуг, має Державні сертифікати відповідності. Процедури і послуги здійснюються тільки з використанням одноразових матеріалів та виробів медичного призначення.

- Якість - зведена в культ, тільки вона може перевершити Ваші очікування і дозволити нам розвиватися і гарантувати високий результат.

- Ваша довіра - для того, щоб заслужити довіру, ми проходимо весь шлях разом з Вами, а щоб зберегти її - невпинно йдемо назустріч. Ми послідовні у своїх прагненнях, підтверджуємо слова справою і прагнемо перевершити Ваші очікування. Зручність для Вас - сталість і надійність - це перша заявка на повагу, плата за вхід у Ваші серця.

- Відкритість - Ви поважаєте нас, коли знаєте, хто ми є насправді. Ми пишаємося своєю репутацією, і визнаємо свої помилки, над якими працюємо без зволікання.

- Лідерство - нам буває самотньо і важко, але бачимо ми більше, ніж ті, хто йде за нами. Ми ніколи не здаємо свої позиції і віримо в себе.

Службова інформація

Дата перевірки:
11.03.2016