Універсальний львівський довідник

БУДИНОК ІГРАШОК, ТМ

Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Щирецька, 36
Поштова адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефон основний:
(032) 2958329

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дитячі магазини

Рекламна інформація:

«Будинок іграшок» - національна мережа магазинів іграшок, яка була створена в 1998 році. Саме тоді, восени, відкрився наш перший магазин в Києві, біля м. Дарниця. Поступово розширюючись, протягом цього часу ми відкрили ще багато магазинів у більшості районів Києва та в інших містах України.

Зараз наші магазини працюють на радість дітям і їх батькам у Києві, Вінниці, Львові, Черкасах, Запоріжжі, Рівному, Кривому Розі, Житомирі, Дніпропетровську, Харкові, Херсоні, Одесі та Борисполі, наповнюючи оселі наших клієнтів веселим сміхом щасливих дітлахів. Адже щастя дітей — це найголовніше прагнення всіх батьків, яке завжди збувається в «Будинку іграшок»!

Ми поважаємо кожного нашого клієнта, намагаємося завжди розуміти, підтримувати та допомагати у пошуках потрібного подарунку, адже для нас це дійсно дуже приємна справа.

Спеціалісти в магазинах нашої мережі ніколи не залишать Вас на одинці зі своїми пошуками. Ми врахуємо кожну дрібницю: щоб іграшка була цікавою і не набридла першого дня, щоб вона була не просто красивою, але і корисною, і, обов’язково, безпечною. Ми допоможемо обрати найвідповіднішу іграшку, яка сподобається Вам і стане добрим другом Вашій дитині на довгий час.

Графік роботи

Середа:
від 10:00 до 20:00
Субота:
від 10:00 до 20:00
Неділя:
від 10:00 до 20:00

Службова інформація

Дата перевірки:
04.01.2017