Універсальний львівський довідник

КАПІТАЛ-МЕДІА, РЕКЛАМНО-ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ

Фактична адреса:
79041м. Львів, вул. Окружна, 57а, оф. 210
Поштова адреса:
79041, м. Львів, вул. Окружна, 57а, оф. 210
Телефон основний:
(032) 2422148
Факс:
(032) 2352050

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Рекламна діяльність

Продукція, послуги:

Рекламно-продюсерська агенція «Капітал-медіа» створена для пропагування на вітчизняному та світовому рівнях української культури, та просування українських брендів засобами нестандартних креативних рішень та неординарних підходів.

Рекламна діяльність агенції базується на основі глибокого вивчення потреб замовника, аналізу ринку та медійних засобів і розробці комплексу ефективних заходів з просування бренду. При цьому не ставиться завдання перенаситити ринок рекламною інформацією замовника, а, на основі маркетингових досліджень, фокус-груп та аналітики провести чіткі спрямовані удари по цільовій аудиторії. Такий підхід суттєво економить кошти та робить рекламу справді ефективною.

Продюсерська діяльність агенції полягає в організації та проведенні розважально- відпочинкових, фестивальних, корпоративних та промоційних заходів за участю зіркових та перспективних виконавців, груп, артистів, творчих колективів. Максимальне задоволення потреб замовника, креативне вирішення його маркетингових завдань, укріплення корпоративних цінностей та пропагування української культури є основними пріоритетами нашої роботи.

„Капітал-медіа” – це амбітна команда висококласних фахівців. Кожен з нас має потужний досвід роботи (не менше 10 років) на радіо, телебаченні, в театрі та шоу-бізнесі.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
34521635

Службова інформація

Профіль редагував:
Русановський Василь
Дата перевірки:
26.11.2015