Універсальний львівський довідник

ІННОВАЦІО, ТОВ

Адреса:
39623, Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Гвардійський, 16, к. 6
Телефон основний:
(0536) 700394
Телефон бухгалтера:
(096) 4320763
Телефони:
(067) 5758805

Про компанію

Керівник:
Мосієнко Володимир Федорович — директор
Рік заснування:
2013
Чисельність працівників:
7

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво плит, штаби, труб та профілів з пластмас
  • Оптова торгівля і посередництво в оптовій торгівлі

Продукція, послуги:

- Бітумно-полімерна стрічка для антикорозійного захисту підземних трубопроводів;
- Послуги з ізолювання сталевих труб;
- Попередньо ізольовані сталеві труби;
- Бітуми і мастики
- Системи очищення води промислові (зворотний осмос) різного призначення

Рекламна інформація:

Переваги компанії ТОВ ”ІННОВАЦІЯ”:
- Економічна вигода
- Без зміни існуючих технологій нанесення
- Термін експлуатації до 30 років

АНТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ
Стрічка полімерно бітумна Інтейп
При прокладанні підземних сталевих трубопроводів (ДСТУ 4219 - 2003) виникає завдання необхідності захисту трубопроводу від корозії.
Вибір матеріалу залежить від середовища експлуатації трубопроводу та отримання бажаного результату.
Як правило, це надійність, довговічність, зручність при нанесенні і економічна вигода.

Перевагою антикорозійного системи Інтейп є наявність в її складі нефтеполімера Асмолов. Його застосування значно відрізняє дану систему за фізико-хімічними показниками від аналогів.
Процес нанесення полімерно бітумної стрічки на трубопровід є технологічним. Система є ізоляційним матеріалом, що дозволяє вести роботи по ізоляції трубопроводів незалежно від пори року, в тому числі в зимовий період.

Полімерно-бітумна система Інтейп знайшла широке застосування при ізоляції різних ємностей, резервуарів, футлярів, ізоляції зварних швів і криволінійних ділянок магістральних трубопроводів

ОБГОРТКОВИЙ СТРІЧКИ
З 2013 р освоєно випуск полімерних термостійких стрічок, на основі ПВХ або поліетилену, для обгорткового шару ізоляційних покриттів.

Основне завдання обгорткового стрічки це захист антикорозійного покриття від викликаних зсувом грунтів механічних пошкоджень.

Наше підприємство так само пропонує бітуми і мастики гарячого нанесення.

ІЗОЛЯЦІЯ ТРУБ І РЕЗЕРВУАРІВ
Для захисту зовнішньої поверхні сталевих труб і резервуарів від корозії ТОВ «інновація» пропонує проведення робіт з ізоляції. Процес ізолювання та матеріал відповідає вимогам ДСТУ 4219-2003.

Антикорозійне покриття є тришаровим. Складається з праймера товщиною до 250-300 мкм, бітумно-полімерного шару товщиною від 1 мм і зовнішнього шару ПВХ або поліетилену товщиною від 0,6 мм. Загальна товщина покриття при ізоляції внахлест 50% складе не менше 3,6 мм.
Ізоляція труб здійснюється на заводському обладнанні, що гарантує якість нанесення стрічки.

Особливість нашого виробництва - застосування стрічки холодного нанесення. Це знижує енерговитрати і терміни виконання замовлення, що і створює економічну вигоду для замовника. При цьому дотримуються усі технічні вимоги, що підтверджується Сертифікатом відповідності.
Ізоляція трубопроводів в значній мірі підвищує тривалість терміну їх експлуатації.

ПОПЕРЕДНЬОІЗОЛЬОВАНІ ТРУБИ
При прокладанні трубопроводів одна з важливих вимог - це терміни монтажу. Вирішенню цього завдання сприяє поставка на об’єкт попередньоізольовані труб.
Підприємством освоєно випуск даного виду продукції. В якості ізоляції успішно застосовується полімерно-бітумна стрічка Інтейп, що зарекомендувала себе в якості ізоляційного матеріалу на магістральних трубопроводах України та Грузії. Дане ізоляційне покриття має діелектричні властивості, водонепроникне, еластичне і володіти необхідною адгезією. Матеріал відповідає ДСТУ 4219 і має відповідні Сертифікати та Протоколи випробувань.

Труба поставляється як від провідних виробників трубної продукції, так і безпосередньо замовником.

Технічні вимоги та методи випробувань згідно ГОСТ 10707-76 (91). При необхідності є можливість виконання термічної обробки труб.

ТЕПЛО-ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ
сталеві труби в ППУ із захисно-гідроізоляційним покриттям (ВСН 008-88)
Теплоізольовані труби із захисно-гідроізоляційним покриттям призначені для безканальної підземної прокладки теплотрас.

Труби з тепловою ізоляцією з пінополіуретану застосовуються при температурі навколишнього середовища від -30 до + 50 ° С і температурою теплоносія до 150 ° С. теплогідроізоляційні покриття забезпечує необхідний температурний режим роботи трубопроводу і захищає сталеві труби від корозії. Прогнозований термін служби трубопроводів з тепловою ізоляцією з пінополіуретану не менше 30 років.

Покриття представляє собою:
- Антикорозійний шар на основі нефтеполімера «Асмолов»;
- Теплоізоляційний шар з ППУ (або пінополістиролу за бажанням замовника);
- Захисний шар - самоклійка бітумно-полімерне покриття (ВСН 008-88)

Застосування самоклеючих стрічок також можливо при локальних ремонтах гідроізоляційних покриттів підземних ділянок теплотрас.

Ключові слова:

будівництво трубопроводів, будівництво магістральних трубопроводів, ремонт трубопроводів, стрічка бітумно-полімерна, антикорозійні матеріали, стрічка ізоляційна, гідроізоляція трубопроводів, гідроізоляція труб, трубопроводи сталеві, труби для підземних газопроводів, ізольовані трубопроводи, попередньоізольовані труби, попередньо ізольовані труби, ізоляція труб, ізоляція трубопроводів, ізоляція сталевих труб, гідроізоляція сталевих труб, гідроізоляція труб, гідроізоляція, мастика гідроізоляційна, мастика бітумно-гумова, бітум, pentair x-flow мембрани ультрафільтрації, антискаланта для зворотного осмосу, водоочищення, антикорозійне покриття труб, додаткове обладнання, ізоляція труб і резервуарів, стрічка полімерно бітумна інтейп, мембрана для осмосу, багатоступенева очищення води evo, модульні фільтри, модульні фільтри для розливу води, обгортковий стрічка, очищення води зі свердловин і колодязів evo idl1424, evo idв1424, попередньоізольовані труби, промислові установки зворотного осмосу, промислові установки фільтрації, сталеві труби в ППУ, тепло-гідроізоляція, установки ультрафільтрації, ультрафільтрація, фільтрація води

Маркетингова інформація

Торгова марка:
”ИНТЕЙП”, Украина
Стандарти якості:
ИСО 9001

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38908327
Банк:
ФІЛІЯ АТ ”УКРЕКСІМБАНК”
МФО:
331649
Р/рахунок:
26002016411435

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 12:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Мосієнко Володимир Федорович — директор
Дата перевірки:
21.06.2016