Універсальний львівський довідник

ВСЕ ДЛЯ ВЗУТТЯ

Адреса:
79071, м. Львів, вул. Наукова, 61
Телефон основний:
(067) 9877392
Телефони:
(032) 2648961

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань
  • Ремонт взуття

Продукція, послуги:

Гуртова та роздрібна торгівля матеріалами для виробництва та ремонту взуття:
- Блискавки
- Вкладиші у взуття
- Гумка взуттєва
- Запасні частини
- Застібка-липучка
- Картон
- Клеї
- Коробки
- Наклейки
- Нитки
- Обладнання для пошиття взуття
- Поролон
- Ремонтна група
- Розкрійні плити
- Тасьма
- Тканини
- Фарба
- Фурнітура
- Футрівка натуральна
- Цвяхи
- Шкіра
- Шкірзамінник
- Шнурівка

Рекламна інформація:

Взуття є предметом першої необхідності і належить до найважливіших товарів народного споживання. Залежно від основних матеріалів і технології виготовлення взуття підрозділяють на шкіряне, гумове і валяне. Шкіряному взуттю належить головна роль у виробництві та споживанні.

Сучасний асортимент шкіряного взуття постійно оновлюється під впливом безлічі чинників, як мода, зміна потреб населення, поява нових видів і конструкцій взуття, використання нових матеріалів.

У нашій країні в даний час розроблено багато нового в технології виробництва взуття. Проте ці новації не впроваджуються у виробництво через відсутність необхідного устаткування. Деякі підприємства закуповують технології за кордоном, завдяки чому їхня продукція може успішно конкурувати з імпортною.

Ми пропонуємо Вам придбати у нас устаткування, інструменти та запасні частини від світових фірм TYPICAL® та SIRUBA

Ключові слова:

обладнання для пошиття взуття, станок для ремонту взуття, матеріали для виробництва взуття, матеріали для пошиття взуття, оздоблювальні матеріали для взуття, взуттєвий матеріал, каблуки, шнурки взуттєві, фурнітура для взуття, товари шкіряні для пошиття взуття, блочки взуттєві, пряжки для взуття, матеріали для ремонту взуття, нитки швейні для шкіри, підкладки взуттєві, устілки взуттєві, колодки для формування елементів верху взуття, набійки, матеріали для ремонту взуття, компоненти гумові для ремонту взуття, гума підметочна, кожвалон, гума набоєчна, підметки взуттєві, клей для взуття та шкіри, товари шкіряні для пошиття взуття, підошви взуттєві, обладнання для виробництва гумового взуття, устаткування для виробництва взуття, протектори взуттєві, обробка взуттєва, блискавки для взуття, деталі взуттєві пластикові, підметки й каблуки в єдиному блоці, ріжкидля надягання туфель, ріжки для надягання черевиків, деталі пресовані для взуття, деталі взуттєві коркові, матеріали для халяв взуття, деталі взуттєві шкіряні, деталі взуттєві текстильні, стрічки взуттєві оздоблювальні, вироби гумові для взуттєвої промисловості, шнурки взуттєві, нитки для взуття, вставки в чоботи, вкладки в середню частину підошви, підп’ятники, устілки ортопедичні, верстати для розтягування взуття, шкір картон, матеріали для пошиву взуття, взуттєвий магазин, нога вертикальна для розтяжки dms 1009, машина для формування і правки холяви чобіт і черевиків, шліфувально-полірувальний станок, розтяжка для взуття з насадками, валковочна машина, прес для приклеювання підошв

Маркетингова інформація

Торгова марка:
TYPICAL®, Китай
Торгова марка:
SIRUBA, Тайвань

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2470315897

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.03.2017