Універсальний львівський довідник

ВИРОБИ З КАМЕНЮ, МАГАЗИН

Фактична адреса:
79015м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефон основний:
(067) 3144275

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Майстерня гранітних пам’ятників пропонує:
- Пам’ятники з граніту. Встановлення. Монтаж та демонтаж.
- Ритуальна атрибутика (вази, накладні елементи, рамки, підсвічники, лавки, статуетки, розп’яття).
- Нанесення художнього малюнку, фотографії.
- Сходи та підвіконники з граніту.

Рекламна інформація:

Якщо Ви вирішили замовити гранітний пам’ятник на могилу, Ви можете зіткнутися з серйозним вибором: відтінки каменю, його якість і текстура, розмір і форма основної стелли. Ми виготовимо для Вас ексклюзивний пам’ятник з граніту з елементами, вставками з латуні, бронзи. Ви не будете розчаровані, адже в натуральному граніті поєднується естетика і функціональність.

Виготовлення надгробних пам’ятників нерідко зв’язане з ручною обробкою граніту, що потребує постійної уваги зі сторони майстра. Під його вмілими руками безформна глиба поступово перетворюється у виразний і лаконічний скульптурний монумент.

Завітайте на нашу виставку-продаж гранітних надгробків і Ви знайдете, саме той, який підкреслить Вашу любов та скорботу за рідними та близькими.

Ключові слова:

пам’ятники з граніту, надгробні пам’ятники львів, ціни на гранітні пам’ятники, пам’ятники оптом, ритуальні послуги, монтаж пам’ятника, демонтаж пам’ятника, реставрація пам’ятника, доставка пам’ятника, установка пам’ятника, купити дитячий пам’ятник, ритуальні пам’ятники, подвійні пам’ятники, ординарні пам’ятники, надгробки на замовлення, пам’ятник з граніту на замовлення, замовити пам’ятник на кладовище, гранітний пам’ятник недорого, пам’ятники на двох, пам’ятник з білого мармуру, пам’ятники надгробки фото, потрійні та гробівці, бронзові хрести, вази на могилу, підсвічники на могилу, ритуальна атрибутика, скульптура ангела на могилу, лавки на цвинтар, сходи з граніту, підвіконники з граніту, дитячі пам’ятники, гробівці гранітні, потрійні пам’ятники, гранітний пам’ятник на замовлення, заказати памятник

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
26.09.2018