Універсальний львівський довідник

ВИРОБИ З КАМЕНЮ, МАГАЗИН

Фактична адреса:
79015м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефон основний:
(067) 3144275

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Майстерня гранітних пам’ятників пропонує:
- Пам’ятники з граніту. Встановлення. Монтаж та демонтаж.
- Ритуальна атрибутика (вази, накладні елементи, рамки, підсвічники, лавки, статуетки, квіти, розп’яття).
- Нанесення художнього малюнку, фотографії.

Рекламна інформація:

Якщо Ви вирішили замовити гранітний пам’ятник на могилу, Ви можете зіткнутися з серйозним вибором: відтінки каменю, його якість і текстура, розмір і форма основної стелли. Ми виготовимо для Вас ексклюзивний пам’ятник з граніту з елементами, вставками з латуні, бронзи. Ви не будете розчаровані, адже в натуральному граніті поєднується естетика і функціональність.

Виготовлення надгробних пам’ятників нерідко зв’язане з ручною обробкою граніту, що потребує постійної уваги зі сторони майстра. Під його вмілими руками безформна глиба поступово перетворюється у виразний і лаконічний скульптурний монумент.

Завітайте на нашу виставку-продаж гранітних надгробків і Ви знайдете, саме той, який підкреслить Вашу любов та скорботу за рідними та близькими.

Ключові слова:

памятники з граніту, надгробні памятники львів, ціни на гранітні памятники, пам’ятники оптом, ритуальні послуги, монтаж, демонтаж, реставрація, доставка, встановлення пам’ятника, купити дитячий пам’ятник, ритуальні пам’ятники, подвійні, ординарні, надгробки, пам’ятник з граніту на замовлення, замовити пам’ятник на цвинтар, гранітний пам’ятник недорого, пам’ятники на двох, з білого мармуру, пам’ятники надгробки фото, ціна на гранітний пам’ятник, бронзові хрести, вази, квіти, ритуальні аксесуари, ритуальна атрибутика, скульптура ангела на могилу

Службова інформація

Дата перевірки:
21.10.2015