Універсальний львівський довідник

ІНДУКО-УКРАЇНА, ТОВ

Юридична адреса:
04112, м. Київ, вул. Сікорського, 8
Фактична адреса:
04112м. Київ, вул. Сікорського, 8 корп. В, оф. 4
Поштова адреса:
04112, м. Київ, вул. Сікорського, 8, оф. 4
Телефон основний:
(044) 4560030
Телефони:
(044) 4555750, (050) 7225211
Факс:
(044) 4555750

Про компанію

Керівник:
Капустіна Ірина Костянтинівна — директор
Рік заснування:
1971
Чисельність працівників:
72
Вища організація:
INDUSTRIE-KONTOR GmbH

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням

Продукція, послуги:

Оптова та роздрібна торгівля новим, а також б/в пакувальним обладнанням для полімерної, косметичної, фармацевтичної, харчової промисловості; обладнанням для виробництва упаковки; обладнанням для переробки полімерів.

Рекламна інформація:

Компанія INDUSTRIE-KONTOR GmbH, Німеччина, в особі ТОВ ІНДУКО-УКРАЇНА, є офіційним представником в Україні європейських фірм та спеціалізується на торгівлі виробничим та пакувальним обладнанням для полімерної, косметичної, фармацевтичної, харчової та інших галузей.

Компанія INDUSTRIE-KONTOR GmbH була заснована в 1971 році і є торговим підприємством з продажу на світовому ринку вживаного і відремонтованого обладнання для виробництва алюмінієвих, ламінатних і пластикових туб, алюмінієвих аерозольних балонів і пресованих деталей з алюмінію. З 2000 року ми поставляємо потримані екструдери, термоформовочні і друкарські машини для виробництва йогуртових і одноразових питних стаканчиків.

Крім цього, компанія INDUSTRIE-KONTOR GmbH продає старе, відновлене обладнання, а також запасні частини та витратні матеріали до нього. Серед наших постійних клієнтів провідні виробники косметики, фармацевтики, одноразового посуду, упаковки, різних листових пластиків, туб, аерозольних балонів, пластикових склянок, контейнерів та багатьох інших продуктів.

Ми готові надати дієву допомогу в проектуванні, монтажі та пуску обладнання в експлуатацію. При цьому ми представляємо ексклюзивно на ринку України та спираємося на підтримку таких відомих виробників, як:

AISA, Швейцарія - машини для виробництва ламінатних і пластикових туб для косметичних, харчових та інших застосувань.

BREYER, Німеччина - високоточні лінії екструзії для виробництва стільникового та монолітного полікарбонату, технічних листів, оптичних та шумоізоляційних листів, різних плівок.

SPRIMAG, Німеччина - машини для внутрішньої лакування алюмінієвих та аерозольних балонів.

POLYTYPE Converting, Швейцарія - лінії каширування, ламінування та лакування плівок, паперу та фольги.

POLYTYPE Decorating, Швейцарія - машини друку по пластикових тубам, склянках, контейнерів і кришок.

MALL + HERLAN GmbH, Німеччина - лінії для виробництва алюмінієвих туб та аерозольних балонів.

OLSA, Італія - вакуумні міксери, гомогенізатори (реактори для виробництва кремів, зубної пасти, гелів, шампунів і т.д.), устаткування для фармації - дистилятори води, генератори очищеного пара, стерилізаційні автоклави, вакуумні сушарки, стерилізатори та пристрої сушки гарячим повітрям, змішувачі.

MOSS srl, Італія - автоматичні лінії офсетної і шелкографические друку.

WM WRAPPING MACHINERY, Швейцарія - автоматичні лінії для термоформовки пластикових стаканів, контейнерів і кришок.

BORTOLIN KEMO, Італія - машини для виготовлення та складання металевих горілчаних і винних ковпачків.

GOEBEL GmbH, Німеччина - автоматизовані лінії поздовжнього різання і перемотування плівок, паперу та фольги.

NGR, Австрія - обладнання нового покоління по переробці пластикових відходів, гранулювання.

BANDERA, Італія - лінії для видувної екструзії плівок з різних полімерів.

BFM, Італія - машини для виробництва всіх видів пластикових пакетів, а також машини флексодруку по плівковим матеріалами.

MADAG Printing Systems AG, Швейцарія - машини гарячого тиснення по пластикових тубам, металевим і пластиковим горілчаним і винним ковпачкам і пляшках.

LEISTRITZ GmbH, Німеччина - лінії для виробництва компаундів і барвників для полімерної промисловості.

Ми пропонуємо

Великий вибір машин, таких як преси, токарні верстати, печі сушки і відпалу туб, печі сушки внутрішнього лаку, машини внутрішньої лакування, лакувальні та друкарські машини, пакувальні машини для виробництва алюмінієвих, ламінатних і пластикових туб, алюмінієвих аерозольних балонів і штампованих деталей з алюмінію.

Лінії для виробництва алюмінієвих туб і аерозольних балонів.

Великий вибір устаткування для виробництва стаканчиків для йогурту (друкарські машини, термоформувальні машини, екструдери, інструменти і т.д.).

Переоснащення, модернізацію, частковий або повний ремонт обладнання.

Запасні частини для будь-якого обладнання європейського виробництва.

Ми купуємо на комісійній основі непотрібне вам обладнання.

Ключові слова:

обладнання для переробки пластикових відходів, гранулювання, обладнання для екструзії плівок, обладнання для екструзії полімерів, обладнання для виробництва пластикових пакетів, машини флексодруку, обладнання для виробництва ламінатних туб, обладнання для виробництва пластикових туб, лінії екструзійні, обладнання для виробництва полікарбонату, обладнання для виробництва аерозольних балонів, лінії каширування, лінії ламінування, обладнання для лакування плівок, гомогенізатори, дистилятори, генератори очищеного пара, автоклави, вакуумні сушарки, стерилізатори, лінії офсетного друку, термоформовки, обладнання для виробництва горілчаних ковпачків, обладнання для виробництва винних ковпачків, машини гарячого тиснення, обладнання для виробництва компаундів, обладнання для виробництва алюмінієвих туб, обладнання для виробництва посуду одноразової, обладнання для виробництва пластикового посуду, обладнання для виробництва пластикової тари, обладнання для виробництва пластикової упаковки, екструдер, друкарські машини, машини термоформовочні, aisa, breyer, sprimag, polytype, mall + herlan, olsa, moss, wm, wrapping machinery, bortolin kemo, goebel, ngr, bandera, bfm, madag, leistritz, індуко україна

Маркетингова інформація

Торгова марка:
BREYER, GOEBEL, LEISTRITZ, SPRIMAG, Германия
Торгова марка:
AISA, POLYTYPE, MADAG, WM, Швейцария
Торгова марка:
BANDERA, BFM, BORTOLIN KEMO, MOSS, OLSA, Италия
Стандарти якості:
ISO
Країни імпорту (І):
Германия, Австрия, Швейцария, Италия

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
35710345

Службова інформація

Профіль редагував:
Капустіна Ірина Костянтинівна — директор
Дата перевірки:
08.03.2018