Універсальний львівський довідник

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ З ДЕРЕВА

Адреса:
80252, Львівська обл., Радехівський р-н, с. Вузлове, вул. Садова, 18
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Білостоцький Михайло Антонович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших виробів з деревини
  • Виробництво інших меблів
  • Виробництво інших меблів
  • Роздрібна торгівля меблями

Продукція, послуги:

Меблева продукція від приватного підприємства ”МГ” виготовлено з натурального, екологічно чистого дерева. Виробництво здійснюється на високому технічному рівні з використанням матеріалів як вітчизняного так і закордонного виробництва.

Рекламна інформація:

Кімната для приготування їжі, яку назвали «Кухня» замінила бенкетні царські зали, та розкішні палаци, але залишила за собою право «Творити історію», освідчуватись в коханні, вибирати політиків. Так і наші моделі кухонних кутків творились на кухні, де враховували бачення наших клієнтів: параметри, комплектацію, дизайн, якість,гармонію з іншими предметами.

Попит на кухонні кутки росте з року в рік. Практично кожна сім`я може дозволити собі купити кухонний куток недорого. М’який кухонний куток дозволяє втомленій господині відпочити під час приготування їжі. М’який кухонний куток налаштовує до спілкування, чудово вписується в інтер`єр будь-якої кухні і стає її основною прикрасою.

Ви розмірковуєте де саме придбати кухонний куток по доступній ціні? Саме в нас! Оформіть замовлення прямо зараз - і через деякий час ваша кухня з новим кухонним кутком стане одним із самих ”затишних” місць у вашій квартирі.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2516004195

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 19:00
Вівторок:
від 08:00 до 19:00
Середа:
від 08:00 до 19:00
Четвер:
від 08:00 до 19:00
П'ятниця:
від 08:00 до 19:00

Службова інформація

Дата перевірки:
28.09.2017