Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

SHOESTER, ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Факс:

Інформація

Інтернет магазин ShoesTer як окремий проект розпочав свою діяльність на початку 2013 року. Разом з цим кожен з учасників команди нашої компанії володіє значним досвідом у сфері продажу взуття, що дозволило нам у досить короткий період налагодити ефективну роботу і запропонувати нашим покупцям широкий вибір товарів за дуже прийнятною ціною.

Одним з найважливіших переваг нашого інтернет магазину є плідна співпраця з перевіреними і надійними постачальниками, які гарантують чіткий графік доставки, відмінну якість і вигідні умови покупки. До того ж, менеджери нашого магазину в будь-яку хвилину готові проконсультувати Вас з питань вибору та придбання товару, що цікавить.
Сподіваємося, що замовлення товарів через онлайн магазин ShoesTer складе для Вас тільки приємні враження і Ви станете одним з наших постійних клієнтів!
Приємних Вам покупок!

Рубрики

Оновлення даних: 02.07.2015 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.