Універсальний львівський довідник

PZU УКРАЇНА, СТРАХОВА КОМПАНІЯ, РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС В М. ЛЬВОВІ, ПРАТ

Фактична адреса:
79005м. Львів, просп. Шевченка, 11, оф. 6
Телефон основний:
(067) 4341082
Телефони:
(032) 2356320, (032) 2355874

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія надає послуги фізичним особам зі страхування життя, транспорту, майна, а також туристичне, медичне, від нещасних випадків або хвороби, комплексне, і страхування відповідальності. Також страхування для юридичних осіб – цінностей, майна, персоналу, автопарків, аграрних ризиків, спецтехніки та залізничного транспорту, вантажів і відповідальності за дії. Страхові поліси можна придбати в офісі представництва або в інтернет-магазині PZU протягом робочого тижня. Інформаційний, медичний, технічний і психологічний асистанс надає клієнтам служба «SOS – Сервіс Україна», а її рамках – цілодобовий консультаційний центр допомоги Страхувальникам.

Рекламна інформація:

Компанія PZU – найбільша страхова група в Центральній і Східній Європі. По оцінці всесвітньої рейтингової агенції « Standart & Poor’s» вона має високу оцінку фінансової стійкості. Сьогодні страхуванню від PZU довіряють більше 18 млн. клієнтів в Польщі, Україні і Прибалтиці. Компанія лідирує на страховому ринку України в добровільному автоцивільному і туристичному страхуванні і за виплатами по полісам страхування життя.
Задля удосконалення страхових послуг в PZU працює служба, яка забезпечує комплекс організаційно правових дій, спрямованих на врегулювання наслідків страхової події. Це служба «SOS Сервіс Україна», вона надає Страхувальникам необхідний асистанс, і цілодобово консультує їх по телефону.
Заради мінімізації наслідків страхових випадків PZU надає послуги ремонту на СТО, а також співпрацює з партнерами в медичних, юридичних і брокерських закладах.
Розвинута мережа офісів і регіональних представництв забезпечує безперебійну роботу з клієнтами. Тільки у Львові працює 12 відділень, з них 1 корпоративний офіс і 2 регіональних, які координують роботу в області. Також за полісом можна звернутися в інтернет-магазин, де протягом робочого часу дуже просто придбати страховку, навіть не виходячи з дому.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.12.2016