Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, просп. Шевченка, 11, оф. 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

PZU УКРАЇНА, СТРАХОВА КОМПАНІЯ, РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС В М. ЛЬВОВІ, ПРАТ

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, просп. Шевченка, 11, оф. 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, просп. Шевченка, 11, оф. 6
Телефони:

Діяльність

Послуги зі страхування життя, транспорту, майна, а також туристичне, медичне, від нещасних випадків або хвороби, комплексне, і страхування відповідальності. Також страхування для юридичних осіб – цінностей, майна, персоналу, автопарків, аграрних ризиків, спецтехніки та залізничного транспорту, вантажів і відповідальності за дії. Страхові поліси можна придбати в офісі представництва або в інтернет-магазині PZU протягом робочого тижня. Інформаційний, медичний, технічний і психологічний асистанс надає клієнтам служба «SOS – Сервіс Україна», а її рамках – цілодобовий консультаційний центр допомоги Страхувальникам.

Інформація

Компанія PZU – найбільша страхова група в Центральній і Східній Європі. По оцінці всесвітньої рейтингової агенції « Standart & Poor’s» вона має високу оцінку фінансової стійкості. Сьогодні страхуванню від PZU довіряють більше 18 млн. клієнтів в Польщі, Україні і Прибалтиці. Компанія лідирує на страховому ринку України в добровільному автоцивільному і туристичному страхуванні і за виплатами по полісам страхування життя.
Задля удосконалення страхових послуг в PZU працює служба, яка забезпечує комплекс організаційно правових дій, спрямованих на врегулювання наслідків страхової події. Це служба «SOS Сервіс Україна», вона надає Страхувальникам необхідний асистанс, і цілодобово консультує їх по телефону.
Заради мінімізації наслідків страхових випадків PZU надає послуги ремонту на СТО, а також співпрацює з партнерами в медичних, юридичних і брокерських закладах.
Розвинута мережа офісів і регіональних представництв забезпечує безперебійну роботу з клієнтами. Тільки у Львові працює 12 відділень, з них 1 корпоративний офіс і 2 регіональних, які координують роботу в області. Також за полісом можна звернутися в інтернет-магазин, де протягом робочого часу дуже просто придбати страховку, навіть не виходячи з дому.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 07.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.